Хтось замітає сліди? У мережі показали велику пожежу в Росії на базі ГРУ (відео)

Пожежа сталася в адміністративному корпусі військової частини, розташованому в провулку Бестужева в місті Сочі.

У російському місті Сочі сталася пожежа у військовій частині, яку в мережі називають базою "ПВК Вагнера" Головного розвідувального управління (ГРУ) Російської Федерації. Відео палаючої будівлі зняли очевидці і опублікували в соцмережах, передають Патріоти України.

Пожежа сталася в адміністративному корпусі військової частини, розташованому в провулку Бестужева в місті Сочі. В офіційних повідомленнях не уточнюється, які війська тут дислокуються. У підписі до відео, опублікованому на Facebook, користувачем під ніком "Ихтамнет_м0209", сказано, що пожежа сталася "у військовій частині ГРУ РФ "ПВК Вагнера".

Не*** шастать: Латвія планує відмовитися від російської мови як другої іноземної у школах

понеділок, 22 квітень 2024, 8:22

У Латвії готуються ухвалити рішення про поступовий відхід від російської мови як другої іноземної в освітніх закладах. Про це пише Delfi, передають Патріоти України. Зазначається, що наразі російську мову викладають як другу іноземну майже в половині л...

Посол Данії уточнив, коли Україна отримає F-16, обіцяні королівським урядом

понеділок, 22 квітень 2024, 8:05

Україна точно отримає від Данії винищувачі F-16 уже влітку цього року. Про це заявив посол Данії в Україні Оле Егберг Міккельсен в інтерв'ю Ми - Україна.