Хунта потужно мститься за вбивство трьох бійців ЗСУ: У окупантів під Горлівкою великі втрати, росіяни не встигають списувати заднім числом "вантаж 200" на "дембель"

Банкова нарешті дала добро на геометричну відповідь окупантам за вбитих захисників України. Як в старі добрі часи бійці ЗСУ перевиконують план, за кожного побратима відправляючи до пекла не менше двох "гібридів" Путіна

Захисники України за жахливою і трохи забутою окупантами традицією, проряжають нечисленний ланцюг "гібридів" на лінії зіткнення, забираючи по два-три життя росіян, за кожного вбитого українця, зазначають Патріоти України.

Так мешканці Горлівки повідомляють про сім "200-тих" росіян після ранкового бою 20 лютого.
«За останніми даними у нас вже сім 200-х», - пише жителька ОРДО на своїй сторінці в Твіттері.

Відомий блогер, волонтер та аналітик Serg Marco зі свого боку вніс ряд уточнень з того, що відбулося на фронті під Горлівкою 20 лютого, зокрема і про втрати окупантів.

Раніше місцеві жителі повідомляли про п'ять загиблих членах незаконних збройних формувань. Згідно «офіційним» даним «народної міліції ДНР», один член НВФ загинув і двоє поранені. При цьому надійшла інформація, що російське командування списує своє дохле "м'ясо" заднім числом на демобілізацію.

Чи є серед ліквідованих за трьох українських вояків, і той командирований з РФ снайпер, фотку котрого демонстрував секретар РНБО в ефірі каналу "Україна".

Живі ховалися під тілами тих, хто замерз: У Гостомелі окупанти мучили в холодильниках десятки людей (відео)

вівторок, 4 жовтень 2022, 14:00

У Гостомелі на Київщині окупанти мучили в холодильних камерах 50 людей, знайдено тіла двох закатованих. Про це у Facebook повідомила поліція Київської області, передають Патріоти України. . "Ламали ребра, скручували суглоби, тижнями допитували в аероп...

Ватажки "ДНР" "намалювали" іноземних спостерігачів на "референдумі" заднім числом (документи)

вівторок, 4 жовтень 2022, 13:51

Служба безпеки України перехопила чергові російські документи, які регламентували проведення Росією фейкового референдуму на території так званої "ДНР". Про це повідомляє прес-служба СБУ, передають Патріоти України. У ході оперативної роботи виявлено з...