Хунта потужно мститься за вбивство трьох бійців ЗСУ: У окупантів під Горлівкою великі втрати, росіяни не встигають списувати заднім числом "вантаж 200" на "дембель"

Банкова нарешті дала добро на геометричну відповідь окупантам за вбитих захисників України. Як в старі добрі часи бійці ЗСУ перевиконують план, за кожного побратима відправляючи до пекла не менше двох "гібридів" Путіна

Захисники України за жахливою і трохи забутою окупантами традицією, проряжають нечисленний ланцюг "гібридів" на лінії зіткнення, забираючи по два-три життя росіян, за кожного вбитого українця, зазначають Патріоти України.

Так мешканці Горлівки повідомляють про сім "200-тих" росіян після ранкового бою 20 лютого.
«За останніми даними у нас вже сім 200-х», - пише жителька ОРДО на своїй сторінці в Твіттері.

Відомий блогер, волонтер та аналітик Serg Marco зі свого боку вніс ряд уточнень з того, що відбулося на фронті під Горлівкою 20 лютого, зокрема і про втрати окупантів.

Раніше місцеві жителі повідомляли про п'ять загиблих членах незаконних збройних формувань. Згідно «офіційним» даним «народної міліції ДНР», один член НВФ загинув і двоє поранені. При цьому надійшла інформація, що російське командування списує своє дохле "м'ясо" заднім числом на демобілізацію.

Чи є серед ліквідованих за трьох українських вояків, і той командирований з РФ снайпер, фотку котрого демонстрував секретар РНБО в ефірі каналу "Україна".

У Швейцарії суд виніс вирок чотирьом банкірам за переказ грошей на рахунок кума Путіна

п’ятниця, 31 березень 2023, 0:40

Окружний суд Цюріха визнав чотирьох банкірів зі швейцарської філії російського Газпромбанку винними у надходженні значних сум на рахунки художнього керівника Петербурзького будинку музики Сергія Ролдугіна - близької довіреної особи президента РФ Володи...

Резніков показав, як тестував американські бронеавтомобілі Stryker і Cougar

четвер, 30 березень 2023, 23:40

Міністр оборони України Олексій Резніков опублікував відео випробування переданих Україні бронеавтомобілів Stryker і Cougar. Резнікова також опублікував відео, на якому він прокатався на бронемашинах Stryker і Cougar. Він подякував за них президенту СШ...