Хунта потужно мститься за вбивство трьох бійців ЗСУ: У окупантів під Горлівкою великі втрати, росіяни не встигають списувати заднім числом "вантаж 200" на "дембель"

Банкова нарешті дала добро на геометричну відповідь окупантам за вбитих захисників України. Як в старі добрі часи бійці ЗСУ перевиконують план, за кожного побратима відправляючи до пекла не менше двох "гібридів" Путіна

Захисники України за жахливою і трохи забутою окупантами традицією, проряжають нечисленний ланцюг "гібридів" на лінії зіткнення, забираючи по два-три життя росіян, за кожного вбитого українця, зазначають Патріоти України.

Так мешканці Горлівки повідомляють про сім "200-тих" росіян після ранкового бою 20 лютого.
«За останніми даними у нас вже сім 200-х», - пише жителька ОРДО на своїй сторінці в Твіттері.

Відомий блогер, волонтер та аналітик Serg Marco зі свого боку вніс ряд уточнень з того, що відбулося на фронті під Горлівкою 20 лютого, зокрема і про втрати окупантів.

Раніше місцеві жителі повідомляли про п'ять загиблих членах незаконних збройних формувань. Згідно «офіційним» даним «народної міліції ДНР», один член НВФ загинув і двоє поранені. При цьому надійшла інформація, що російське командування списує своє дохле "м'ясо" заднім числом на демобілізацію.

Чи є серед ліквідованих за трьох українських вояків, і той командирований з РФ снайпер, фотку котрого демонстрував секретар РНБО в ефірі каналу "Україна".

"Недолго музыка играла, недолго фраер танцевал": Новий канал команди Медведчука почав роботу і був відключений

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:15

Телеканал "Перший незалежний" відключили від мовлення на супутнику і зараз відключають у кабельних мережах. Канал розпочав мовлення о 18:00, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Детектор медіа". Мовлення запустили через супутник, і на YouTub...

"Вуличне" правосуддя та вирок Стерненку: "Свобода слова" Савіка Шустера (онлайн-трансляція)

п’ятниця, 26 лютий 2021, 20:58

У студії обговорять, хто такий Сергій Стерненко, хто може бути зацікавлений у вуличних заворушеннях, справи проти топ-менеджерів ПриватБанку, список санкцій. Також гостями програми стануть секретар РНБО України Олексій Данілов, керівник Одеської обласн...