"​Хвалені "Солнцепьоки", якими лякали українців": Окупанти кинули свою техніку на Харківщині й намагалися втекти (фото)

Хвалені «Солнцепьоки», якими росіяни лякали українців, і навіть зняли однойменний пропагандистський фільм, тепер стоять кинуті в українських полях, повідомляють Патріоти України із посиланням на офіційну сторінку Генштабу ЗСУ у соцмережі "Фейсбук".

На фото - російська транспортно-заряджальна машина зі складу важкої вогнеметної системи ТОС-1А «Солнцепек». Вона має працювати у комплексі з транспортуючою і пусковою машинами. Але в колоні, яку розбили воїни 93-тя ОМБр Холодний Яр була лише одна машина з усього комплексу.
"Колона йшла по Харківщині і отримала відсіч. Окупанти почали розбігатися, ТЗМку від «Солнцепьока» розвернули, щоб вертатися на ній у бік російського кордону. Але в тилу їх вже чекали ми", - розповів воїн із позивним «Сід».

У пеклі гості: ЗСУ ліквідували бойового попа РПЦ і всю колону "трьохсотих" окупантів (фото)

субота, 28 січень 2023, 7:56

На війні в Україні ліквідовано російського "бойового попа" з РПЦ Олександра Караулова разом з цілою пачкою інших окупантів під час евакуації "трьохсотих", передають Патріоти України. Згадка про знищення Караулова з'явилась у російських соцмережах. Коли...

Це буде вирок армії Путіна: Танки Abrams M1A2 перевершують за смертоносністю все, що РФ має на полі бою, - генерал США

субота, 28 січень 2023, 7:37

Україна отримає від США танки Abrams M1A2, які є модернізацією старіших M1A1. На відміну від модифікації А1, яка працює на аналоговій системі, А2 працює на цифровій, передають Патріоти України. Передачу цих танків Україні прокоментував виданню CNN і ге...