"​Хвалені "Солнцепьоки", якими лякали українців": Окупанти кинули свою техніку на Харківщині й намагалися втекти (фото)

Хвалені «Солнцепьоки», якими росіяни лякали українців, і навіть зняли однойменний пропагандистський фільм, тепер стоять кинуті в українських полях, повідомляють Патріоти України із посиланням на офіційну сторінку Генштабу ЗСУ у соцмережі "Фейсбук".

На фото - російська транспортно-заряджальна машина зі складу важкої вогнеметної системи ТОС-1А «Солнцепек». Вона має працювати у комплексі з транспортуючою і пусковою машинами. Але в колоні, яку розбили воїни 93-тя ОМБр Холодний Яр була лише одна машина з усього комплексу.
"Колона йшла по Харківщині і отримала відсіч. Окупанти почали розбігатися, ТЗМку від «Солнцепьока» розвернули, щоб вертатися на ній у бік російського кордону. Але в тилу їх вже чекали ми", - розповів воїн із позивним «Сід».

"З рахунком 4:0!": Українські воїни розгромили низку ворожих гаубиць, влаштувавши окупантам потужну "бавовну" (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 23:50

Бійці 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки ЗСУ серією прицільних ударів знищили низку одиниць російських гаубиць. Своє озброєння окупанти ховали в лісі. Результати чудової роботи захисників показали на відео, передають Патріоти України. На кадр...

Росія з лютого 2022 року втратила в Україні щонайменше 2002 танки, - Oryx

понеділок, 29 травень 2023, 22:49

За час війни з Україною Росія втратила щонайменше 2002 танки. Про це повідомив нідерландський портал Oryx, який документує втрати армій лише з викладених у відкритий доступ фотографій та відео. За даними Oryx, 1239 російських танків знищено, 106 – пошк...