
У мережі з'явився новий запис розмови, на якому з тоді ще неушкодженого крейсера "Москва" росіяни пропонують здатися українським захисникам. Військові РФ з крейсера "Москва" пропонували українським прикордонникам здатися без бою. Запис опублікував журналіст "1+1" Андрій Цаплієнко у Telegram, передають Патріоти України
На записі росіянин намагається переконати прикордонників, що у Росії їм забезпечать достойне життя, зокрема, той говорить про гарну зарплату та достойну пенсію.
"У вас є всі шанси на нормальне, чесне життя, без участі у черговій братовбивчій війні…. У вас буде можливість достойно влаштувати ваше життя, або продовжити службу у збройних силах РФ. З перспективою кар'єрного зростання, стабільною заробітною платою, вирішити житлові питання та отримати гідну пенсію", - говорить росіянин.
І саме після цих слів український прикордонник сказав легендарну фразу "Російський військовий корабель, йди на х*й". 13 квітня протикорабельні ракети "Нептун" підбили флагман ЧФ РФ ракетний крейсер "Москва".
Бельгія не входить до числа країн ЄС, які прийняли найбільше українських біженців. Водночас українці, які оселилися там, часто відзначають високий рівень життя, стабільність та відповідний соцзахист. Про це розповіла українка Тетяна Фещенко, передають ...
Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...