
У мережі з'явився новий запис розмови, на якому з тоді ще неушкодженого крейсера "Москва" росіяни пропонують здатися українським захисникам. Військові РФ з крейсера "Москва" пропонували українським прикордонникам здатися без бою. Запис опублікував журналіст "1+1" Андрій Цаплієнко у Telegram, передають Патріоти України
На записі росіянин намагається переконати прикордонників, що у Росії їм забезпечать достойне життя, зокрема, той говорить про гарну зарплату та достойну пенсію.
"У вас є всі шанси на нормальне, чесне життя, без участі у черговій братовбивчій війні…. У вас буде можливість достойно влаштувати ваше життя, або продовжити службу у збройних силах РФ. З перспективою кар'єрного зростання, стабільною заробітною платою, вирішити житлові питання та отримати гідну пенсію", - говорить росіянин.
І саме після цих слів український прикордонник сказав легендарну фразу "Російський військовий корабель, йди на х*й". 13 квітня протикорабельні ракети "Нептун" підбили флагман ЧФ РФ ракетний крейсер "Москва".
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...
У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...