"Хватит уже изображать "незалежность"! Возвращайтесь домой!": Віце-спікер Держдуми відкрито закликав до ліквідації України (відео)

Заступник спікера Держдуми РФ Петро Толстой закликав Україну "припинити валяти дурня з незалежністю" і повернутися до складу Росії. Таку заяву російський топ-політик зробив в ефірі програми "60 хвилин", передають Патріоти України.

Глава російської делегації в ПАРЄ стверджує, що Україна нібито нікому на Заході нецікава. Крім цього, Петро Толстой в ефірі у пропагандистки Ольги Скабєєвої заявив, що Україна в важкий для себе час може не розраховувати на допомогу союзників.

"Україна ж як мавпа з гранатою - то туди, то сюди (кидається). Збільшує зовнішньополітичну суб'єктність. Вам треба повернутися додому - в Росію. Досить валяти дурня - вдавати з себе незалежних. Зупиніться вже!", - продовжив заступник спікера Держдуми і додав, що українці зараз можуть тільки "просити подачки і годувати салом іноземних солдатів".

Російський топ-політик також звинуватив США у "втечі з Грузії" в 2008 році, натякаючи, що американці нібито в будь-який момент "кинуть" Україну. "На німчуру не треба сподіватися, не треба сподіватися на "співчуваючих" вам поляків, не треба сподіватися на всіх систематично історично зрадивших прибалтів. Вам не треба на них сподіватися. Ви - руські. Повертайтеся додому", - підсумував Петро Толстой в ефірі пропагандистської програми.

Авто Шефіра перед замахом "оточили": Випадковий свідок нападу розповів подробиці

середа, 22 вересень 2021, 13:58

За словами свідка, він почув якийсь тріск під час стрілянини. З'явився перший свідок замаху на помічника президента України Сергія Шефіра. Він виявився будівельником, його об'єкт знаходиться в селі Трипілля Обухівського району, повідомляють Патріоти Ук...

"Нехай до нас їздять мирні люди": Продюсер Кондратюк вимагає у Зеленського заборонити виступи зірок РФ в Україні

середа, 22 вересень 2021, 13:30

Український шоумен Ігорь Кондратюк створив петицію, де вимагає у Зеленського негайно заборонити будь-які гастролі, виступи на фестивалях і корпоративи знаменитостей з Російської Федерації. Він проти того, щоб один артист виступав і для росіян-окупантів...