"Хвороба повністю виснажує, людині здається, що вона вмирає": Зеленський розповів, як його родина хворіла на коронавірус

За словами українського президента, діти переносять цей вірус відносно нормально, деколи може бути температура. Дорослим набагато гірше.

Президент Володимир Зеленський під час візиту в Миколаївську область зізнався, що його сім'я перехворіла COVID-19. Про це він розповів на брифінгу під час відповідей на запитання журналістів, передають Патріоти України.

"Скажу відверто, що цей COVID-19 - це зараза. Іншого слова немає. Захворіла моя дружина і син, до речі, теж. І вони разом лікувалися в лікарні", - зазначив президент Володимир Зеленський.

За словами українського президента, діти переносять цей вірус відносно нормально, деколи може бути температура. А ось дорослим в цьому випадку пощастило менше. "Тому я всім бажаю здоров'я і дуже прошу бути обережними особливо зараз, тому що люди перестали дотримуватися будь-яких карантинних заходів, ніхто нічого не боїться. Повірте нашій родині - ніхто не боїться, поки у тебе поруч хтось не захворів. Хвороба повністю виснажує. На другому тижні у людей відчуття, що вони вмирають", - прокоментував він.

Також Зеленський зазначив, що збільшення кількості хворих в подальшому може повністю зупинити медицину і тоді держава ніяк не зможе допомогти. Тому важливо пам'ятати, що на даний момент все залежить від людей: краще не чекати, а вжити заходи до того, як захворіють близькі Вам люди.

154 ОМБР зазнала неочікуваного удару: Командира цієї бригади ЗСУ знайшли мертвим

неділя, 28 червень 2026, 19:13

У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...

Є моменти, які потребують віртуозної роботи: Безсмертний висловися щодо ймовірних ударів по двох білоруських НПЗ

неділя, 28 червень 2026, 18:07

На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...