Хворий помер: Мер Черкас після контакту із зараженим COVID-19 побував на з'їзді партії глав міст

Завідувач хірургічним відділенням №2 комунального некомерційного підприємства "Консультативно-діагностична поліклініка" Гайда Олег Михайлович передчасно пішов із життя 30 червня.

Анатолій Бондаренко. Фото: УНІАН.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко після зустрічі з зараженим коронавирусною інфекцією COVID-19 побував в Києві на з'їзді партії "Пропозиція", куди увійшли мери ряду міст. "Апостроф" отримав текст листа Бондаренка, де той повідомляє про інцидент і про свою самоізоляцію, передають Патріоти України.

Зокрема, в листі йдеться, що 19 червня 2020 року з приводу святкування Дня медичного працівника відбулася зустріч Бондаренка і керівників виконавчих органів Черкаської міської ради з працівниками медичної сфери Черкас.

На зазначеному заході також був присутній завідувач хірургічним відділенням №2 комунального некомерційного підприємства "Консультативно-діагностична поліклініка" Гайда Олег Михайлович. 30 червня 2020 року стало відомо, що Гайда передчасно пішов з життя.

За інформацією, наданою державною установою "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" у Гайди лабораторно було підтверджено COVID-19. "Інформуємо, що на підставі вищезазначених норм Черкаський мер Бондаренко А. В. і керівники виконавчих органів Черкаської міської ради будуть перебувати на самоізоляції", - наголошується в документі.

Варто згадати, що згідно з правилами самоізоляції, вона повинна тривати "не менше 14 днів з дати початку випадку, що став причиною самоізоляції: подорож, контакт з хворим і т.ін". У Бондаренка такий випадок, відповідно, відбувся 19 червня. А вже 3 липня Бондаренко побував у Києві на з'їзді "Пропозиції" .

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. Кому потрібні ті закони?! - Тимошенко радить Зеленському не виконувати рішення КС щодо нерозпуску Верховної Ради

субота, 8 серпень 2020, 20:00

Лідерка "Батьківщини" договорилась до того, що президенту Зеленському начебто видніше за Конституційний суд, що в його указах конституційне, а що ні. Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко радить президенту Володимиру Зеленському не скасовувати свій указ п...

"В оточенні президента обрана стратегія нічого не говорити про справу Коломойського у США", - політолог

субота, 8 серпень 2020, 19:58

Навряд чи проблема зникне сама по собі, якщо про неї просто... промовчати. Президенту України Володимиру Зеленському доведеться відреагувати на розслідування ФБР проти олігарха Ігоря Коломойського. Про це в ефірі "Прямого" повідомив політолог Дмитро Ле...