
Сили оборони України обманули російських військових поблизу Білогорівки Луганської області, що допомогло звільнити селище. Наші воїни зайшли в тил і тихо зайняли одну з позицій окупантів - і ті навіть не підозрювали, що там перебувають воїни ЗСУ, передають Патріоти України.
Російські загарбники самі відправляли своїх солдатів прямо до рук захисників України. Завдяки цьому без жодного пострілу було взято в полон 17 військовослужбовців країни-терористки. Про це повідомляється в сюжеті ТСН телеканалу 1+1.
Про хитрість, застосовану воїнами ЗСУ, розповів командир бригади Владислав. "Ми вклинилися, скажімо так, у їхні бойові порядки, одну позицію ми забрали по-тихому. Наша піхота там засіла.
Вони [окупанти] всі хотіли пройти, взяти свої продукти, віднести батарейки на радіостанцію, постійно посилали людей по цьому маршруту, постійно в них люди зникали і зникали. І ніхто не міг зрозуміти, куди пропадають люди. Без пострілів взяли всіх у полон", – розповів український воїн. У такий спосіб бійці не лише взяли 17 полонених, а й отримали велику кількість трофейної зброї та боєприпасів.
Згодом воїни висунулися вперед, продовживши операцію. Завдяки роботі розвідників та артилеристів з Білогорівки прогнали загарбників. Комбриг Владислав сказав, що це завдання було виконане успішно й із мінімальними втратами. "Впоралися буквально за кілька годин", – заявив він.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...