Хитрістю захопили 17 окупантів і чимало трофеїв: Спливли нові деталі вдалої операції ЗСУ на Луганщині (відео)

Сили оборони України обманули російських військових поблизу Білогорівки Луганської області, що допомогло звільнити селище. Наші воїни зайшли в тил і тихо зайняли одну з позицій окупантів - і ті навіть не підозрювали, що там перебувають воїни ЗСУ, передають Патріоти України.

Російські загарбники самі відправляли своїх солдатів прямо до рук захисників України. Завдяки цьому без жодного пострілу було взято в полон 17 військовослужбовців країни-терористки. Про це повідомляється в сюжеті ТСН телеканалу 1+1.

Про хитрість, застосовану воїнами ЗСУ, розповів командир бригади Владислав. "Ми вклинилися, скажімо так, у їхні бойові порядки, одну позицію ми забрали по-тихому. Наша піхота там засіла.

Вони [окупанти] всі хотіли пройти, взяти свої продукти, віднести батарейки на радіостанцію, постійно посилали людей по цьому маршруту, постійно в них люди зникали і зникали. І ніхто не міг зрозуміти, куди пропадають люди. Без пострілів взяли всіх у полон", – розповів український воїн. У такий спосіб бійці не лише взяли 17 полонених, а й отримали велику кількість трофейної зброї та боєприпасів.

Згодом воїни висунулися вперед, продовживши операцію. Завдяки роботі розвідників та артилеристів з Білогорівки прогнали загарбників. Комбриг Владислав сказав, що це завдання було виконане успішно й із мінімальними втратами. "Впоралися буквально за кілька годин", – заявив він.

Під Мелітополем підірвали залізничний міст, яким користувалися окупанти - ЗМІ

неділя, 29 січень 2023, 18:28

Поблизу окупованого Мелітополь підірвано залізничний міст, яким користувалися російські окупанти. При цьому, ймовірно, загинули російські військові. Про це повідомляє місцеве видання "РИА Мелітополь", передають Патріоти України. "Вражено велику військо...

"За один день міг три рази померти": Окупант поскаржився на реалії війни в Україні і заявив, що прокляв той час, як приїхав в Україну. Перехоплення

неділя, 29 січень 2023, 17:43

Російський солдат по телефону поділився реаліями служби у ЗС РФ у "зоні СВО". Окупант розповів про масштабні втрати серед особового складу його бригади. Про це повідомив Telegram-канал Головного управління розвідки МО України. Телефонна розмова була пе...