Хитрий план: У Кремлі придумали, як залишити Путіна при владі після 2024 року

Кремль розглядає можливість проведення парламентської реформи, щоб дати можливість Володимиру Путіна залишитися при владі після 2024 року. Про це пише Bloomberg з посиланням на два ознайомлених із ситуацією джерела, повідомляють Патріоти України.

За інформацією співрозмовника агентства, зараз радники і помічники Путіна розробляють можливі способи, які дозволили б йому залишитися при владі довше покладеного строку. Для цього йому, швидше за все, знадобиться зберегти контроль «Єдиної Росії» над парламентом, незважаючи на зниження її популярності.

Одним з варіантів може стати зниження частки депутатів, що обираються за партійними списками, з 50 до 25%, при цьому решта 75% будуть обиратися по одномандатних округах. Парламентську реформу, як стверджує одне із джерел, проведуть перед парламентськими виборами 2021 року — за три роки до закінчення президентського терміну. Як розповіли джерела, контроль на Держдумою допоможе Путіну зберегти владу і стати прем'єр-міністром з розширеними повноваженнями. Повноваження президента при цьому будуть звужені.

Кинув "важкий, тупий предмет": У мережі згадали про річницю "замаху" на Януковича (відео)

четвер, 24 вересень 2020, 14:29

Студент Дмитро Романюк кинув у Януковича звичайне куряче яйце. 16 років тому 24 вересня 2004 року в Івано-Франківську трапився знаменитий "замах" на Віктора Януковича, який тоді був кандидатом в президенти України і займав пост прем'єр-міністра. Патріо...

"Уявляєте, наскільки ми близько?": Українські військові показали фото з-під окупованої Горлівки

четвер, 24 вересень 2020, 14:15

На одному зі знімків видно житлові будинки в місті. У соціальних мережах опубліковані кілька знімків, зроблених в безпосередній близькості від непідконтрольної українському уряду Горлівки (Донецька область), передають Патріоти України.