Хитрий план: У Кремлі придумали, як залишити Путіна при владі після 2024 року

Кремль розглядає можливість проведення парламентської реформи, щоб дати можливість Володимиру Путіна залишитися при владі після 2024 року. Про це пише Bloomberg з посиланням на два ознайомлених із ситуацією джерела, повідомляють Патріоти України.

За інформацією співрозмовника агентства, зараз радники і помічники Путіна розробляють можливі способи, які дозволили б йому залишитися при владі довше покладеного строку. Для цього йому, швидше за все, знадобиться зберегти контроль «Єдиної Росії» над парламентом, незважаючи на зниження її популярності.

Одним з варіантів може стати зниження частки депутатів, що обираються за партійними списками, з 50 до 25%, при цьому решта 75% будуть обиратися по одномандатних округах. Парламентську реформу, як стверджує одне із джерел, проведуть перед парламентськими виборами 2021 року — за три роки до закінчення президентського терміну. Як розповіли джерела, контроль на Держдумою допоможе Путіну зберегти владу і стати прем'єр-міністром з розширеними повноваженнями. Повноваження президента при цьому будуть звужені.

Не міг не похвалитися: Путін випадково зізнався Стоуну, що контролював розстріл Майдану (відео)

вівторок, 16 липень 2019, 12:15

Виявилося, що російський президент домовлявся "хто стріляє, а хто - ні". Президент Російської Федерації Володимир Путін фактично визнав причетність Кремля до розстрілів на Євромайдані в рамках інтерв'ю Оліверу Стоуну. Журналіст Кремлівського пулу Дмитр...

Хіти тижня. "Путину остается бомбить Воронеж", - Ганапольський про приниження Х**ла у Грузії

вівторок, 16 липень 2019, 12:00

"В принципе, в матерных словах грузинского ведущего в адрес Путина ничего удивительного нет - мы часто подобное произносим в адрес любых правителей. Неожиданной была лишь форма - торжественно, в прямом эфире", - пише у своєму блозі Матвій Ганапольський...