Хитрий план: У Кремлі придумали, як залишити Путіна при владі після 2024 року

Кремль розглядає можливість проведення парламентської реформи, щоб дати можливість Володимиру Путіна залишитися при владі після 2024 року. Про це пише Bloomberg з посиланням на два ознайомлених із ситуацією джерела, повідомляють Патріоти України.

За інформацією співрозмовника агентства, зараз радники і помічники Путіна розробляють можливі способи, які дозволили б йому залишитися при владі довше покладеного строку. Для цього йому, швидше за все, знадобиться зберегти контроль «Єдиної Росії» над парламентом, незважаючи на зниження її популярності.

Одним з варіантів може стати зниження частки депутатів, що обираються за партійними списками, з 50 до 25%, при цьому решта 75% будуть обиратися по одномандатних округах. Парламентську реформу, як стверджує одне із джерел, проведуть перед парламентськими виборами 2021 року — за три роки до закінчення президентського терміну. Як розповіли джерела, контроль на Держдумою допоможе Путіну зберегти владу і стати прем'єр-міністром з розширеними повноваженнями. Повноваження президента при цьому будуть звужені.

Хіти тижня. "Хто сказав, що хрестові походи припинилися?"​: Путін у Сирії образив почуття арабів

неділя, 26 січень 2020, 1:00

Відвідування президентом Росії Володимиром Путіним могили легендарного султана і воєначальника XII століття Салах аль-Діна під час візиту в Сирію викликало хвилю обурення в арабських країнах. Так, Маалі Арабрарі нагадав слова, сказані генералом-загарбн...

Хіти тижня. "Румунська сторона вимагає роз'яснень": В України почалися неприємності через промову Зеленського

неділя, 26 січень 2020, 0:35

МЗС Румунії зажадало пояснень від влади України через переклад промови президента Володимира Зеленського на офіційному сайті, передають Патріоти України. Відзначають, що текст українського гаранта до Дня соборності був неправильно перекладений англійс...