Хитрий план: У Кремлі придумали, як залишити Путіна при владі після 2024 року

Кремль розглядає можливість проведення парламентської реформи, щоб дати можливість Володимиру Путіна залишитися при владі після 2024 року. Про це пише Bloomberg з посиланням на два ознайомлених із ситуацією джерела, повідомляють Патріоти України.

За інформацією співрозмовника агентства, зараз радники і помічники Путіна розробляють можливі способи, які дозволили б йому залишитися при владі довше покладеного строку. Для цього йому, швидше за все, знадобиться зберегти контроль «Єдиної Росії» над парламентом, незважаючи на зниження її популярності.

Одним з варіантів може стати зниження частки депутатів, що обираються за партійними списками, з 50 до 25%, при цьому решта 75% будуть обиратися по одномандатних округах. Парламентську реформу, як стверджує одне із джерел, проведуть перед парламентськими виборами 2021 року — за три роки до закінчення президентського терміну. Як розповіли джерела, контроль на Держдумою допоможе Путіну зберегти владу і стати прем'єр-міністром з розширеними повноваженнями. Повноваження президента при цьому будуть звужені.

"Аніме заборонимо!": Поклонська обурена відмовою Японії видати їй візу

понеділок, 21 жовтень 2019, 22:07

Няша запевняла, що дуже хотіла ознайомитися із місцевою культурою, а разом із нею - з президентом Зеленським, який збирається в Японію із візитом. Японія відмовила у видачі візи для відвідин країни нелегітимного депутату Держдуми Росії Наталії Поклонск...

Полк «Азов» відреагував на вимогу конгресменів США визнати пыдроздыл терористами

понеділок, 21 жовтень 2019, 21:18

Здається законодавці США плутають підрозділ Нацгвардії України з недержавними структурами Андрія Білецького - Цивільним Корпусом «Азов» та партії «Національний Корпус». Вимога 40 конгресменів США про необхідність внесення полку «Азов» в список терорис...