Кіборги атакують, або Юльчині кошмари: У Зеленського сподіваються, що роботи не залишать їх безробітними

Прес-секретар Зеленського Юлія Мендель, яка, мабуть, вирішила присвятити недільний вечір постам в соцмережах, поміркувала про роботів, які зможуть замінити близько 10 відсотків працюючих людей. Мендель дуже вразила стаття в The Guardian, написана штучним інтелектом (ШІ), передають Патріоти України.

На її думку, матеріал «розхвилював» і багатьох журналістів, яких роботи можуть залишити без роботи. «Є переконання, що роботи не зможуть повністю замінити журналістів, і в медіа все одно будуть превалювати люди. Адже врешті-решт, журналістика - це не тільки фактаж, це ще й емоційний інтелект, психологія і особиста думка. Тут потужності роботів обмежені», - заспокоїла колег Мендель.
Її дуже стривожило питання, яке поки залишився без відповіді. «Якщо цьому ШІ наказали написати статтю про свою безпеку і він виконав цей наказ так само прекрасно, як і професійний досвідчений журналіст... Так при наказі написати статтю про свою небезпеку, ШІ буде заперечувати цю можливість або просто виконає завдання?», - цікавиться Мендель.

З архіву ПУ. "Бизнесу п*дец без меня, жена плачет, каждый день говорит, что меня посадят": У мережу злили скандальну переписку нардепа Тищенка (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 14:00

"Слуга" попався на гачок пранкеру, і вилив тому усю душу, як на допиті генпрокурору. "В распоряжении "Страны" оказалась переписка пранкера Джокера от имени генпрокурора Руслана Рябошапки с нардепом Николаем Тищенко - о ситуации внутри фракции, о его пр...

Російські медики були безсилі: Головного засекреченого підводника РФ вбив коронавірус

четвер, 26 листопад 2020, 13:30

Олексій Бурілічев помер 25 листопада в Москві, йому було 62 роки. З жовтня 2005 року і до кінця життя він очолював головне управління глибоководних досліджень Міноборони Росії - один з найбільш засекречених підрозділів російської армії.