Ворога позбавили важливих шляхів постачання і змусили відкотитись ближче до Донецька
Українські військовослужбовці контролюють більшу частину злітної смуги Донецького аеропорту. Про успіхи бійців ЗСУ йдеться в сюжеті 5 каналу. Російські окупанти часто обстрілюють українських військових, проте їм вдалося на цій ділянці поліпшити становище своїх вогневих точок, зазначають Патріоти України.
Закріплення ЗСУ на цій ділянці унеможливило поставки боєприпасів терористам і висунення диверсійних груп противника."Ми взяли під контроль злітну смугу. До цього моменту, поки ми не виставили свої спостережні пости, противник мав можливість підходити впритул до наших позицій і вести обстріл. Наразі противник не має можливості пересуватися по злітній смузі. Він не має можливості приховано підійти до наших позицій", – пояснив військовослужбовець "Морпіх".
"Ворогові довелося трохи посунутися, покинути деякі свої позиції. Через те, що відстань, противник трохи відкинутий, він не має можливості для маневру на передньому краї, почалися снайперські обстріли і вони проходять щодня", – розповів боєць.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України.
. За даними підрозділу, росія...