
Командир "Російського добровольчого корпусу" Денис Капустін та представник "Легіону Свобода Росії" у неділю, 4 червня, записали звернення до губернатора Бєлгородської області В'ячеслава Гладкова – вони пропонують йому зустрітись, поговорити та забрати двох полонених армії РФ. Про це йдеться у спільному відеозверненні, розміщеному в офіційному Telegram-каналі "легіонерів", передають Патріоти України.
Відео було записано у лікарняній палаті, де один з полонених був на операційному столі. "Сьогодні велике православне свято – Трійця. І я пропоную вам обміняти цих двох полонених на кілька хвилин спілкування з вами, у храмі. Без зброї, без солдат. Якщо ви сьогодні до 17:00 з'явитесь до храму в Новій Таволжанці, ми, у якості жесту доброї волі, обміняємо цих двох полонених просто на можливість поспілкуватися з вами про долю Росії, непотрібну кровопролитну війну, яка ведеться вже півтора роки, а тепер вона ведеться і на території вашої Бєлгородської області. До зустрічі!", - сказав у зверненні Капустін.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...