
За 100 днів перемир’я на Донбасі загинули троє українських військовослужбовців, 11 дістали поранення. Про це повідомив заступник командувача Об’єднаних сил Богдан Бондар на брифінгу щодо ситуації в районі проведення ООС, передають Патріоти України.
За його словами, з початку бойових дій на Донбасі у 2014 році було заявлено про 21 режим припинення вогню і «цей режим (оголошений наприкінці липня 2020 року – ред.) є найбільш ефективним». «Ви знаєте, що обстріли мають місце, вони продовжуються, зокрема й з різних видів озброєння, але завдяки зусиллям всіх наших військових, насамперед тих, хто перебуває на першій лінії, – ми підтримуємо та виконуємо взяті на себе зобов’язання щодо припинення і не відкриття вогню на провокаційні обстріли», - зауважив генерал-майор.
За його словами, в період з 27 липня до 4 листопада на Донбасі загинули троє військових, 11 військових дістали поранення та бойові травмування. «За такий же період до початку режиму припинення вогню загальні втрати становили 197 військових, в тому числі 17 загиблих», - додав він.
Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...
Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...