"Кількість постраждалих зростає щохвилини": Голова ОВА розповів про наслідки атаки по Дніпру

Кількість постраждалих унаслідок ракетної атаки росіян по місту Дніпро щохвилини збільшується. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак, передають Патріоти України.

За його словами, в результаті падіння уламків російської ракети, яку росіяни запустили по Дніпру, постраждали вже 12 людей. Йдеться про мешканців обласного центру, а також Любимівської громади. "Трьом медичну допомогу надали на місці. Ще троє, серед яких і 15-річний підліток, лікуватимуться вдома. Двоє чоловіків 62 та 39 років і 35-річна жінка залишаються у медзакладі", - написав Лисак.

Він уточнив, що в обласному центрі понівечені 33 приватні будинки. Побито 10 авто та навантажувач. "В районі, де впали уламки ворожої ракети, працюють всі служби. А ще психологи ДСНС і Нацполіції. Поруч благодійники. Вони також готові надати будівельні матеріали, аби тимчасово закрити понівечені дахи та вікна", - розповів голова Дніпропетровської ОДА.

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 25 червня

четвер, 25 червень 2026, 7:17

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали:

У полку “Скеля” за пів року зафіксували 26 небойових смертей новобранців - гучне розслідування

четвер, 25 червень 2026, 7:00

За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...