
Російська пропаганда заявила про нібито припинення масових ракетних ударів. Проте в Україні заперечили вкиди росіян, передають Патріоти України з посиланням на керівника Центру протидії дезінформації (ЦПД) при РНБО Андрія Коваленка в Telegram.
Сьогодні, 8 листопада, один з російських так званих "воєнкорів" заявив, що масованих ракетних ударів по Україні нібито більше не буде. За його словами, стратегічній авіації РФ нібито "сказали видихнути і розслабитися".
"Воєнкор" стверджує, що удари можуть відновитися як "відповідний аргумент" або щоб змусити Україну сісти за стіл переговорів.
Керівник ЦПД при РНБО Андрій Коваленко закликав не довіряти вкидам російських пропагандистів. Він заявив, що ворог накопичує ракети на аеродромах стратегічної авіації.
"Кількість вже дозволяє здійснити обстріл, також готова і сама авіація. Відповідно важливо бути готовими до цього", - зазначив Коваленко.
Третій Президент України Віктор Ющенко вирішив повернути Орден Білого Орла на знак незгоди з рішенням Кароля Навроцького. Про це повідомила журналістка Ірина Ванникова, прессекретарка Ющенка за часів його президентської каденції, передають Патріоти Укр...
Через рішення президента Польщі Кароля Навроцького позбавити президента України Володимира Зеленського польського ордена "Білого Орла" президент України 1994-2005 років Леонід Кучма вирішив відмовитися від цього ордена, яким був нагороджений ще 1997 року