"Кількість жертв на фронті та обстрілів не зменшується": Безсмертний назвав відведення військ на Донбасі "планом Кремля" (відео)

Росія по пунктах висуває Україні жорсткі вимоги щодо Донбасу, однак українське керівництво, замість формування власного порядку денного, лише озвучує "мем" про "досягнення миру".

Розведення військ на Донбасі проходить за планом Росії, оскільки Україна демонструє мирні ініціативи в односторонньому порядку. Про це заявив екс-представник України в Тристоронній контактній групі в Мінську Роман Безсмертний, передають Патріоти України.

На його думку, українські війська мають повернутися на залишені позиції. "Це називається відведення військ і "розведення" людей через мас-медіа. Так воно насправді виглядає, тому що ми потрапили в ситуацію, коли кількість жертв на фронті не зменшується, кількість обстрілів не зменшується, а ми в односторонньому порядку діємо", – заявив Безсмертний.

За його словами, для України план дій в такій ситуації "лежить на поверхні". "Після подій, які відбуваються на фронті, сталося відведення, яке не досягло результату. Обстріли тривають – повернули війська на свої місця", – пояснив він.

"Насправді ми йдемо шляхом досягнення миру, який у результаті виглядає як маніпуляція з боку Кремля вищим політичним керівництвом України... Видно, що Кремль рухається за своїм планом. Було сказано так – розведення військ, далі сідайте за стіл переговорів з представниками Луганська і Донецька, далі вносьте зміни до Конституції, приймайте закон про особливий порядок місцевого самоврядування", – зазначив український дипломат.

Як підкреслив Безсмертний, Росія по пунктах висуває Україні жорсткі вимоги щодо Донбасу, однак українське керівництво, замість формування власного порядку денного, лише озвучує "мем" про "досягнення миру". "Кремль вже взяв нинішнє українське керівництво в руки, воно вже не викрутиться з цього концепту", – вважає він.

Джерело: Обозреватель

За підробку документів: Дочку колишнього мера Ужгорода оголосили в розшук в Угорщині (фото)

п’ятниця, 28 лютий 2020, 23:51

Ініціювало розшук дівчини, яка народилася 5 травня 1991 року, Кішвардське відділення поліції. Дочку колишнього мера Ужгорода Сергія Ратушняка Симону Сливич оголосили в розшук в Угорщині за підробку офіційних документів. Про це свідчать дані на офіційно...

"В президента немає певних повноважень: Що не так із забаганкою Зеленського зібрати позачергове засідання парламенту", - журналіст

п’ятниця, 28 лютий 2020, 23:42

Володимир Зеленський не має повноважень ставити питання щодо відставки прем'єра, всіх міністів, голови НАБУ. "Зеленський хоче, щоб Рада зібралася в середу, 4 березня, позачергово", - пише журналіст Олексій Братущак у своєму блозі, передають Патріоти Ук...