Кім Чен Ин отримав із супутника-шпигуна фото військових баз США в Південній Кореї

Лідер КНДР Кім Чен Ин отримав фото американських баз у Південній Кореї, зроблені новим супутником-шпигуном. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України.

Фотографії американських і південнокорейських баз зроблені супутником упродовж 24-25 листопада у різних куточках країни, зокрема, у Сеулі.

На одному знімку – американський авіаносець «Карл Вінсон», який у вівторок прибув до порту міста Пусан.

Північнокорейське агентство ЦТАК також стверджує, що супутнику вдалося зробити фото американських баз на острові Гуам у Тихому океані.

У розвідці Південної Кореї мають сумніви щодо цього.

«Навіть якщо супутник вийде на потрібну орбіту, для проведення нормальної розвідки знадобиться багато часу», – вважає міністр оборони Південної Кореї Чон Вон Сік.

Як повідомлялося, Північна Корея заявила про успішний запуск балістичної ракети із супутником-шпигуном на борту. Кім Чен Ин особисто спостерігав за цим запуском. Північна Корея також оголосила про плани космічного агентства надсилати декілька інших супутників-шпигунів для подальшого спостереження за Південною Кореєю та іншими регіонами.

Шарп оцінив ймовірність нового наступу РФ із Білорусі

п’ятниця, 5 червень 2026, 22:10

Повторний наступ російських окупаційних військ із території Білорусі поки що є "абстрактними міркуваннями", адже в РБ не розміщено сил для реалізації такого задуму. На цьому етапі для Кремля більш пріоритетним завданням є окупація Донецької області, пе...

Рatriot - не панацея: Експерт вказав на нову загрозу для України найближчими роками

п’ятниця, 5 червень 2026, 21:42

Як відомо, Україні для збиття російських ракет дуже бракує систем ППО Patriot і відповідних боєприпасів для них. Проте навіть якщо США погодиться надати нашій державі ліцензію на виробництво ракет для Patriot, це "не стане панацеєю" – вочевидь, що агре...