Кім Чен Ин привітав диктатора Путіна з 9 травня та назвав війну РФ проти України "священною боротьбою"

Кім Чен Ин привітав диктатора Путіна з 9 травня та назвав війну РФ проти України "священною боротьбою"

Лідер КНДР Кім Чен Ин привітав російського диктатора Володимира Путіна з 9 травня. Про це повідомляє Центральне телеграфне агентство КНДР, передають Патріоти України.

У телеграмі Кім Чен Ин «від імені уряду та народу КНДР» послав Путіну, російському уряду та народу «гарячі привітання з нагоди знаменного дня».

Також Кім Чен Ин почав розповідати маячню, що зараз армія й народ Росії нібито «сміливо піднялися на священну боротьбу за здійснення міжнародної справедливості та захист глобального миру проти насильства й тиранії імперіалістів».

Естонці вимагають повернути на місце: ФСБ зняла прикордонні буї на Нарві

четвер, 23 травень 2024, 21:14

Російські прикордонники в ніч на 23 травня зняли понад 20 буїв, встановлених прикордонною охороною Естонії на річці Нарві для позначення фарватеру. Про це повідомляє естонський національний телерадіомовник ERR, передають Патріоти України. Глава бюро пр...

"Геноцид" триває: Українські військові знову знищили російський Су-25 (відео)

четвер, 23 травень 2024, 19:41

У четвер, 23 травня, українські військові знищили черговий російський штурмовик Су-25. Про це повідомила 110 окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка, передають Патріоти України. . «Сьогодні нестримні зенітники 110 ОМБр снайп...