Кінець диктатури? На площі Незалежності Мінська ОМОН опустив щити, відмовляючись воювати з народом. Дівчата з квітами кинулись обіймати відмовників (відео)

14 серпня на площі Незалежності перед будівлею уряду Білорусії ОМОН опустив щити в знак солідарності з маніфестантами. Потім вийшли нові загони співробітників правоохоронних органів, але вони не виявляють агресії. Учасниці акції протесту кинулися обіймати загону співробітників ОМОНу, який ухвалив рішення опустити щити. Відео оприлюднено в декількох місцевих Telegram-каналах, зазначають Патріоти України.

Силовики заявляють, що люди можуть стояти біля будівлі уряду "стільки, скільки хочуть", і якщо не буде провокацій, ОМОН не застосує силу першим.

Коли співробітники ОМОНу синхронно опустили щити, з натовпу до них кинулися дівчата, які стали обіймати і цілувати бійців, вручаючи їм квіти.

"Молодці!" - почали скандувати протестувальники.

Будинок уряду охороняє не менше 60 силовиків в повній екіпіровці, яких мітингувальники закликають переходити "на сторону народу".

Мітингувальники скандують біля Будинку уряду "Армія з народом!" і "Їдь!", а також вимагають, щоб до них вийшов мер Мінська.

Хіти тижня. "Тот момент, когда услышали, что Порошенко оплачивает штрафы за стрельбу", - волонтер Донік

вівторок, 29 вересень 2020, 3:00

Шутка. А может и нет. А может и да. Но это не точно. Точно то, что нужна машина управления парням, которые это волшебное действо корректируют. Спасибо всем, кто помогает. ПБ Приват 5168 7573 4764 2680 Донік Роман

Хіти тижня. Небо відкрите? Азербайджанські безпілотники знищили вірменські зенітні ракетні комплекси, - ЗМІ

вівторок, 29 вересень 2020, 2:00

Азербайджанські військові безпілотники знищили вірменські зенітні ракетні комплекси С-300, які розташовані в Нагірному Карабасі. Про це інформує ordu.az, передають Патріоти України. «Таким чином, небо Нагірного Карабаху вже відкрите для азербайджансько...