"Кінець епохи бідності. Для окремого "слуги народу": Стало відомо про "захмарну" премію Милованова в 1630%

Заробітна плата Тимофія Милованова, з урахуванням запропонованої премії, може скласти 271 тисячу гривень.

Тимофій Милованов. Фото: Українська правда.

Міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов може отримати премію за листопад-2019 у розмірі 1630% або 236 тисяч гривень. Про це йдеться в документі, опублікованому DT.UA, передають Патріоти України.

Він був адресований Кабінету міністрів. Таким чином, заробітна плата Милованова, з урахуванням запропонованої премії, може скласти 271 тисячу гривень. У таблиці також зазначено, що за вересень міністр отримав премію у 345%, а за жовтень – 587,5%.

Зазначимо, остаточний розмір премії міністру має узгодити уряд. У наявному документі ця графа порожня. "Ну ось і настав він: кінець... Епохи бідності... Для окремо взятого "слуги народу", – обурився на своїй сторінці у Facebook колишній віце-прем'єр України Павло Розенко.


У Кабміні намічається "зачистка": Названо прізвища міністрів, які під загрозою

понеділок, 20 січень 2020, 17:15

У Кабінеті міністрів, крім зняття з посади міністра розвитку громад і територій Олени Бабак, обговорюється також звільнення міністра соціальної політики Юлії Соколовської і міністра фінансів Оксани Маркарової, також є претензії до міністра з питань гум...

На руку Росії? Зеленський пояснив, чому Україна хоче ввести подвійне громадянство

понеділок, 20 січень 2020, 16:15

Український уряд працює над питанням про можливе введення подвійного громадянства. За словами Зеленського, це допоможе українській діаспорі зі США вільно повертатися додому. В в інтерв'ю журналу Newsweek він розповів, що українська молодь дуже позитивн...