"Кінець епохи бідності. Для окремого "слуги народу": Стало відомо про "захмарну" премію Милованова в 1630%

Заробітна плата Тимофія Милованова, з урахуванням запропонованої премії, може скласти 271 тисячу гривень.

Тимофій Милованов. Фото: Українська правда.

Міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов може отримати премію за листопад-2019 у розмірі 1630% або 236 тисяч гривень. Про це йдеться в документі, опублікованому DT.UA, передають Патріоти України.

Він був адресований Кабінету міністрів. Таким чином, заробітна плата Милованова, з урахуванням запропонованої премії, може скласти 271 тисячу гривень. У таблиці також зазначено, що за вересень міністр отримав премію у 345%, а за жовтень – 587,5%.

Зазначимо, остаточний розмір премії міністру має узгодити уряд. У наявному документі ця графа порожня. "Ну ось і настав він: кінець... Епохи бідності... Для окремо взятого "слуги народу", – обурився на своїй сторінці у Facebook колишній віце-прем'єр України Павло Розенко.


Хіти тижня. "Батько Єрмака - співробітник Головного розвідувального управління РФ у відставці": У мережу злили нову порцію копромату

неділя, 27 вересень 2020, 2:00

З 1999 року бізнес-партнером Андрія Єрмака у ТОВ "Інтерпромфінанс Україна" є громадянин Російської Федерації Рахамім Емануїлов, а директором компанії є батько Андрія Єрмака Борис Єрмак. Батько керівника Офісу президента Андрія Єрмака – співробітник Гол...

Хіти тижня. "Уявляєте, наскільки ми близько?": Українські військові показали фото з-під окупованої Горлівки

неділя, 27 вересень 2020, 1:00

На одному зі знімків видно житлові будинки в місті. У соціальних мережах опубліковані кілька знімків, зроблених в безпосередній близькості від непідконтрольної українському уряду Горлівки (Донецька область), передають Патріоти України.