"Кінець епохи бідності", дорогенькі: Депутатка придбала красиву машинку за мільйон

Вартість придбаного авто дорівнює щорічному доходу Світлани Лайтер.

Toyota RAV4. Фото: соцмережі.

Депутатка Кам’янець-Подільської районної ради Світлана Лайтер придбала елітний автомобіль за майже мільйон гривень. Інформація про це випливає з її декларації, повідомляють Патріоти України.

Чиновниця придбала Toyota RAV4 2020 року випуску просто із салону за 890 тисяч 166 гривень. Варто зазначити, що депутати районних рад можуть займатися підприємницькою діяльністю паралельно з роботою в державному органі.

Згідно зі щорічною декларацією Лайтер, яку вона подала 29 квітня цього року, вона веде підприємницьку діяльність. Та річ у тім, що вартість придбаного авто дорівнює щорічному доходу депутатки.

Згідно з даними у документі, Світлана має чимало нерухомості. В її власності перебувають дві земельні ділянки, домоволодіння, кафе-магазин та нежитлова будівля магазин у Кульчіївцях Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

Разом із чоловіком вона має квартиру у Кам’янець-Подільському, а її чоловік одноосібно володіє нежитловою будівлею у Фурманівці Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. На чоловіка депутатки також оформлено два вантажні автомобілі.

За минулий рік Лайтер заробила у “Кам’янець-Подільському районному споживчому товаристві” 103 тисячі 900 гривень та 60 тисяч 529 гривень у ТОВ “Смарагд Поділля”, отримала 536 тисяч 328 гривень від зайняття підприємницькою діяльністю, 2 600 грн благодійної допомоги та 108 000 грн дивідендів. Її чоловік заробив 51 тисячу 108 гривень у СТ “Кульчіївці”.

Тож сумарний дохід родини за рік склав близько 862 тисяч гривень. Готівкою Лайтер тримає 413 000 грн, 5 000 євро та 8 000 євро; на трьох банківських рахунках – 2 471 грн, 11 577 грн та 10 доларів США. Її чоловік тримає готівкою 182 000 грн та 7 000 доларів США.

Хіти тижня. Командир роти "кіборгів" ДАП відповів на маніфест російських ветеранів проти війни в Україні (відео)

субота, 15 травень 2021, 18:00

Командир роти "кіборгів" Андрій Шараськін в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" 7 травнязробив низку зауважень до маніфесту російських ветеранів, які виступили проти війни з Україною, зазначають Патріоти України. . "Хороший маніфест, але та...

"Сергію, кого ти боїшся?": Як охороняють шоумена та політика Притулу (відео)

субота, 15 травень 2021, 17:57

«От прямо зараз в конференц-холі, де Сергій Притула проводить зустріч зі своїми прихильниками, його охороняє така кількість охорони, більше ніж Медведчука під Печерським судом. Сергію, кого ти боїшся», – написав журналіст Василь Крутчак на своїй сторін...