Дорогу на виїзді із Житомира "окупували" білборди партії "Слуга народу". Відповідне відео опубліковано у Telegram-каналі Teza, передають Патріоти України.
На кадрах видно, що на досить довгій ділянці дороги через невелику відстань один від одного розташувалося багато однакових бордів із зелено-жовтою символікою політсили (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).
"Реклами багато не буває! Ось так виглядає виїзд з міста Житомир. Цікаво, скільки коштує така окупація рекламних бордів?" – задумалися автори каналу.
Навколо Москви зводиться нове кільце ППО з комплексів С-400 для протидії можливим балістичним ударам України. Одну з позицій знайшли на ділянці проекту доньки Путіна, передають Патріоти України з посиланням на російську службу Радіо Свобода. Нове кільц...
У тимчасово окупованих Олешках Херсонської області російські окупаційні сили посилили перевірки цивільного населення. Про це повідомили активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, містом пересуваються двоє чоловіків у ...