
Фракція "Слуги народу" проведе новорічний корпоратив за гроші спонсорів, який обійдеться їм у близько мільйона гривень. Про це заявив заступник глави фракції Олександр Корнієнко в інтерв'ю Pavlovskynews, передають Патріоти України.
Як повідомляється, проходити вечірка буде в одному з найдорожчих київських нічних клубах - CHI. Відзначається, що, крім депутатів, на вечірку прибуде Офіс президента і Кабмін. Тому в те, що корпоратив обійдеться в мільйон, віриться насилу. Більш реальна цифра, на думку журналіста Андрія Павловського, становить 2-3 мільйони гривень.
За словами Корнієнка, фінансувати вечірку будуть спонсори партії, тобто підприємці, які жертвують партії фінанси на їх роботу. Напередодні журналісти з "Бігус.інфо" опублікували розслідування, де розповіли, що правоохоронці під час одного з обшуків знайшли печатки всіх цих різних фірм спонсорів в одній квартирі.
"Звичайно ж, можна повірити, що працюють підприємці, податки платять, створюють робочі місця і тут гроші партії дають, щоб ті з салютами відгуляли новорічний корпоратив. Я мало в це вірю. Спонсори, які платять за такий банкет, добре розуміють, що "Слуги народу" ще відпрацюють вкладені в гулянку гроші", - пише Павловський в Facebook.

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...