Кінець скоро? Кім Чен Ин об'їдається делікатесами, багато курить і швидко набирає вагу, - розвідка

Лідер КНДР Кім Чен Ин нечасто з'являється на публіці, але кожного разу разюче відрізняється від інших жителів Північної Кореї. Розвідувальне агентство Південної Кореї заявило, що Кім занадто багато курить і продовжує набирати вагу, попри чутки про те, що він нібито сів на дієту. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України.

За даними розвідки, Кім Чен Ин страждає на безсоння, важить понад 140 кг і стає залежним від сигарет і алкоголю.

Національна розвідувальна служба Південної Кореї (NIS) представила звіт, у якому стверджується, що останнім часом відстежується великий імпорт іноземних сигарет і дорогих закусок у КНДР, попри продовольчу кризу в країні. Особливо часто в КНДР імпортують Marlboro й Dunhill.

Шпигунська агенція Південної Кореї заявила, що стежить за здоров'ям Кіма та вважає, що він страждає на безсоння.

"Ґрунтуючись на тому факті, що влада Північної Кореї активно збирала останню медичну інформацію, зокрема і про такі ліки як золпідем, який використовується для лікування порушень сну, NIS вважає, що в Кіма безсоння", — сказав Ю Сан Бом із керівної Партії народної влади журналістам країни після закритого брифінгу.

"Кім Чен Ин видавався дуже втомленим, із помітними темними колами під очима під час свого публічного виступу 16 травня", — сказав Ю журналістам.

Він сказав, що спецслужба вивчила останні фотографії Кіма й оцінила його вагу приблизно в 140 кг.
Південнокорейські аналітики стежили за подряпинами та синцями, що з'явилися на руці та передпліччі Кіма. Ю сказав, що це сліди спричиненої стресом алергії та дерматиту.

Загроза вкрай серйозна: Росія нападе на країни Балтії, якщо Україна не встоїть, - президентка Грузії

неділя, 1 жовтень 2023, 17:25

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що кремлівський режим нападе на країни Балтії, якщо Україна не вистоїть Про це інформує LRT, передають Патріоти України. "Стійкість і мужність, які демонструють Україна та її президент, показують усьому св...

У Владивостоці водії несподівано для себе стали жертвами санкцій ЄС

неділя, 1 жовтень 2023, 16:43

У місті Владивосток, Росія, від 1 жовтня вимкнули паркомати, встановлені у центрі міста, через санкції Євросоюзу. Про це пише "Медуза", передають Патріоти України. Так, оператор паркоматів у місті "Цифрове Примор'я" заявив, що був змушений відключити ї...