Кінець скоро? Лукашенко видав усі свої страхи й передбачив власну загибель в авіакатастрофі

Коментуючи загибель президента Ірану, він раптом знайшов несподіваного винуватця.

Зокрема, Лукашенко заявив, що аварія вертольота з іранським президентом сталася через санкції Заходу, оскільки було заборонено обслуговувати це повітряне судно, інформує UAINFO.org з посиланням на «Салідарнасць»..

«Як людина скажу: мерзенна, огидна позиція Сполучених Штатів призвела до цього. Я маю на увазі насамперед санкції. Ці негідники не мали права запроваджувати санкції проти суден, літаків, вертольотів та іншого, на яких перевозять людей. Вони ж запровадили санкції, на мою думку, і проти судів у Росії, і проти нас, проти мого, припустимо, літака», — заявив Лукашенко журналістам після зустрічі з Володимиром Путіним у Мінську 24 травня.

Історія про те, як санкції шкодять звичайній «людині» в особі Лукашенка, виглядає досить кумедно, враховуючи те, проти кого ці санкції за фактом запроваджувалися. Зважаючи на все, про смерть Раїсі Лукашенко думав не раз і, схоже, встиг навіть приміряти ситуацію на себе.

Про це говорить і репліка з приводу значно вигіднішого становища щодо безпеки російського президента.

«Володимира Володимировича вони не дістануть, бо має російський борт, а тут вони ввели ці санкції, — чи скаржачись, чи обурюючись заявив Лукашенко. - Це що, нормально? Це люди переміщаються. Ви ж продали це судно. Не важливо, чи 40 чи 50 років існує цей вертоліт. Може, за 50 років він тричі літав усього і, начебто, був би нормальним, якби його обслуговували як слід, але ж вони заборонили й обслуговувати своїм компаніям. Тому в цьому їхня вина в тому числі».

Він додав, що Заходу варто чекати на «відповідь», тому що вони всі віруючі, натякнувши, що покарає їх Бог.

Цікаво, а ситуацію з Божою відплатою Лукашенку встиг приміряти на себе?

"Нагадують партизанський загін": Екскомандувач російських ВДВ публічно розкритикував армію Путіна

середа, 12 червень 2024, 20:27

Колишній командувач Повітряно-десантними військами РФ, а нині депутат Держдуми Володимир Шаманов розкритикував російське Міністерство оборони за забезпечення окупантів неякісним обмундируванням. Про це пише Newsweek з посиланням на російські пропаганди...

Ми не проти, але...: Міністр оборони Нідерландів назвала умову, за якої Україна може бити по території Росії з F-16

середа, 12 червень 2024, 19:54

Нідерланди не проти того, щоб Україна використовувала їхні винищувачі F-16 для ударів по військових цілях на території Росії. Однак є одна умова — дотримання міжнародного гуманітарного права. Про це заявила міністр оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен в...