Кінець все ближче: Путіна можуть повалити 5-6 гравців із "ближнього кола", останнє закрите опитування ФСБ показало катастрофічне падіння рейтингу кремлівського старця, - Піонтковський

Карма Сталіна переслідує і його нікчемного обожнювача та спадкоємця

Усунути з посади президента Російської Федерації Володимира Путіна можуть 5-6 осіб з числа його найближчого оточення. Вони досі не зробили цього, оскільки перебувають в стані "когнітивного дисонансу". Таку думку висловив російський опозиційний політик Андрій Піонтковський, зазначають Патріоти України.

Говорячи про реальний рейтинг Путіна в Росії, він зауважив, що довіряти можна лише результатам закритих опитувань ФСБ. Посилаючись на дані російського політолога Валерія Солов'я, Піонтковський повідомив, що останнє закрите опитування показало рівень підтримки Путіна 17%. "Це нібито нуль, тому що в Росії 17% завжди будуть голосувати за будь-яку владу", – зауважив він.

Разом з тим політик переконаний, що 83% росіян, які не підтримують Путіна, не підуть на радикальні кроки із зміни влади через відсутність політичної структури.

"В авторитарних режимах дії може вчиняти тільки близьке оточення диктатора", – сказав Піонтковський.

"Давайте розглянемо психологію цих 5-6 осіб, які можуть скинути Путіна. У них вже немає ніяких ілюзій з цього приводу. Вони розуміють, що ця телевізійна пустушка (Володимир Путін, – Ред.) перестає працювати. Чому ж тоді вони його не змінюють? А тому що зміна цієї прокладки представляє серйозну небезпеку для них", – пояснив він.

Сергій Шойгу, Володимир Путін на військово-морському параді

Поділитися
зображенням

Сергій Шойгу, Володимир Путін на військово-морському параді

На думку опозиціонера, владній верхівці доведеться публічно визнати, що Путін не є "батьком" народу, що неминуче призведе до дискредитації і самої верхівки.

"У них баланс страху: і залишатися з Путіним страшно, тому що все обрушується, він їх уже не захищає від невдоволення людей, і знімати його страшно, тому що це означає відразу викреслити весь цей 20-річний період, дискредитувати його і тим самим дискредитувати себе. Вони знаходяться в такому серйозному когнітивному дисонансі", – пояснив Піонтковський.

Повну версію інтерв'ю з Андрієм Піонтковським скоро читайте на OBOZREVATEL.

Як писав OBOZREVATEL, російський політолог Валерій Соловей спрогнозував, що Володимир Путін піде з поста президента в 2022 році. Його відхід буде означати повне зникнення з політики.

З архіву ПУ. "Не тільки "Квартал-95" із Зеленським крадуть жарти у "Дизель-шоу", але і "слуги" крадуть ідеї у рекламістів": У Кличка впіймали Іру Попінс-Верещук на плагіаті (відео)

неділя, 19 вересень 2021, 23:30

З допомогою цього плагіату кандидатка в мери планує достукатися до молоді. Кандидатка від «Слуги народу» на посаду міського голови Києва Ірина Верещук готувала відеоролик для киян, і заради цього »злетіла» у повітря над пішохідно-велосипедним мостом (т...

Не прослужили і п'яти років: В окупованому Криму почали утилізувати допоміжні судна "Сирійського експреса" (фото)

неділя, 19 вересень 2021, 22:45

Як повідомляють неофіційні російські джерела, перші з цих суден почали "розпилювати" на металолом у Паливній (Графській) бухті окупованого у 2014 році Росією міста Севастополь. Наразі, мова йде про колишні вживані цивільні суховантажні судна, які термі...