Кіпр блокує антиросійські санкції ЄС за Керченський міст і кібератаки на Бундестаг

Німеччина підозрює в атаці хакерську групу APT28, також відому як Fancy Bears, її вважають пов’язаною з російською владою.

Кіпр блокує ухвалення антиросійських санкцій Європейського Союзу. Про це повідомляє кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Юзвяк, передають Патріоти України.

Ідеться про санкції, які Брюссель має намір запровадити через будівництво Керченського мосту та кібератаки на німецький Бундестаг у 2015 році. "Наразі робота ЄС щодо санкцій є складною, оскільки Кіпр блокує її – щодо санкцій проти відповідальних як за кібератаки проти Бундестагу 2015 року, так і за будівництво Керченського мосту", – зазначив журналіст.

У 2018 році Євросоюз офіційно запровадив санкції щодо шести російських компаній, які брали участь у будівництві Керченського мосту. Хакерська атака на Бундестаг тривала із 30 квітня по 20 травня 2015 року. У результаті зловмисники отримали доступ до щонайменше 16 ґіґабайтів даних, зокрема до масштабного архіву листування депутатів німецького парламенту.

Німеччина підозрює в атаці хакерську групу APT28, також відому як Fancy Bears, її вважають пов’язаною з російською владою. Група здійснює кібератаки на державні, інформаційні, військові й інші структури країн.

З архіву ПУ. Зеленський і урок Ющенка: Тимошенко кілька разів ходила на Банкову, пропонуючи втретє зробити її прем’єром. Там її "акуратно послали", - ЗМІ

четвер, 26 листопад 2020, 4:00

За даними видання, Тимошенко була присутня на кількох зустрічах на Банковій, де намагалася стати корисною новій владі. Так, на початку жовтня Тимошенко приходила на Банкову з довгим списком кандидатів на різні посади, але домовитися так і не змогла. ...

З архіву ПУ. "Іспанський сором": Секс-скандал у Раді підірвав ЗМІ навіть у Сенегалі (фото)

середа, 25 листопад 2020, 23:55

Напевно, Богдан Яременко колись мріяв прославитися, але навряд чи таким чином... Народний депутат України Богдан Яременко, який потрапив в скандал з секс-листуванням у Верховній Раді, став відомим на весь світ. Про це повідомила в Facebook прес-секрета...