Кіркоров співав на честь "урочистої події": Проросійські сили Молдови створили у Москві блок "Побєда"

У неділю, 21 квітня 2024 року, в Москві відбувся установчий з'їзд молдавського проросійського політичного блоку "Побєда". Організаторами виступили Ілан Шор, Марина Таубер, Євгенія Гуцул та Дмитро Константінов. Трансляція з'їзду велася у Facebook, передають Патріоти України.

Головною дійовою особою з'їзду був скандальний молдавський олігарх Ілан Шор, що нині переховується від правосуддя в столиці РФ. Він є спонсором забороненої наразі в Республіці Молдова партії "Шор", яку формально очолює політикня та колишня спортсменка Марина Таубер.

Окрім того, до проведення установчого з'їзду блоку "Побєда" долучилося легальне керівництво Гагаузької автономії - очільниця цього автономного територіального утворення Євгенія Гуцул та голова парламенту Гагаузії Дмитро Константінов.

Блок названо передвиборчим, оскільки його творці мають намір долучитися до осінніх парламентських виборів у Молдові. "Побєда" виступатиме проти входження Молдови до Євросоюзу й натомість підтримуватиме курс на членство в Євразійському економічному союзі (ЄАЕС), наголосили на з'їзді.

У себе в телеграмі Шор назвав сьогоднішній з'їзд "об'єднанням молдавської опозиції". В своїх виступах керівники нового блоку дякували Росії за підтримку. Завершився з'їзд концертом за участю Філіпа Кіркорова.

Позитивне рішення все ближче: Столтенберг закликав союзників НАТО дозволити Україні бити по території РФ їхнею зброєю

субота, 25 травень 2024, 4:15

Генсек Альянсу славиться тим, що завжди проявляє своє лідерство, коли щодо того чи іншого питання консенсус дозріває або вже досягнутий. Такова його роль в організації. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час інтерв'ю виданню The Economist за...

Сили оборони України планують контрнаступ на Харківщині - Bloomberg

субота, 25 травень 2024, 3:25

Українська армія зупинила просування окупантів у Вовчанську і в Липцях . Збройні сили України планують контрнаступ аби відтіснити російські війська, які захопили територію на північному сході Харківської області. Про це у п'ятницю, 24 травня, пише Blo...