"Клан Путіна" переносить війну на власну територію": У Зеленського прокоментували нову атаку дронів на Москву

"Клан Путіна" переносить війну на власну територію": у Зеленського прокоментували нову атаку дронів на Москву

Атаки дронів, про які все частіше заявляють у Росії, є "бездоганним символом сьогодення". Кремлівський режим все активніше переносить війну на російську територію, передають Патріоти України.

Це неминуче призведе до громадянської війни всередині РФ, знесення правлячої верхівки та політичної трансформації держави-агресорки. Про це заявив радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк.

"Бездоганним символом сьогодення", який чудово окреслює поточну ситуацію та дозволяє прогнозувати майбутнє держави-агресорки Подоляк назвав атаки дронів на російській території, що відбуваються чимраз частіше.

"Невстановлений безпілотник над Росією – бездоганний символ сьогодення. "Клан Путіна" дедалі активніше та наполегливіше переносить війну на власну територію", – зазначив радник голови ОПУ. Він переконаний, що на режим президента РФ Володимира Путіна чекає неминучий крах.

"Правильна й розумна стратегія, яка втягне РФ у рятівну політичну перебудову, прискорить знищення "клану шовіністів" й остаточно закриє країну в традиційній внутрішній громадянській війні", – іронічно зазначив Подоляк.

Є нюанс: Коваленко пояснив, чому в лютому збивали менше російських ракет

неділя, 3 березень 2024, 11:30

Протягом лютого показник знищення російських ракет силами протиповітряної оборони був нижчим від звичайного. Це пов'язано насамперед із тим, що окупанти застосовували велику кількість балістичних ракет, передають Патріоти України. Ворог протягом місяця...

Ворог змішує все з землею: У ЗСУ назвали небезпечну зброю, завдяки якій окупанти просунулись на фронті

неділя, 3 березень 2024, 11:24

Начальник пресслужби оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Ілля Євлаш розповів "24 каналу", що російські окупанти просунулись на фронті, оскільки вони змінили тактику. Загарбники тепер масово скидають КАБи по позиціях ЗСУ, рівняючи усе ...