Класичні республіканці збираються поставити на місце трампістів: Палата представників Конгресу США готується до схвалення допомоги Україні в обхід спікера Джонсона

На відповідну юридичну процедуру піде трохи більше місяця

Браян Фіцпатрік зазначив, що петиція буде готова до підписання до початку березня

Республіканець Браян Фіцпатрік готує спробу обійти спікера Палати представників США Майка Джонсона, щоб домогтися ухвалення допомоги Україні. Про це повідомляє Axios.

Зазначається, що це рідкісний розрив із керівництвом Республіканської партії в Палаті представників, яке чинило опір проведенню голосування щодо допомоги Україні через сильну опозицію з боку правих.

Фітцпатрік повідомив журналістам, що готує так звану «петицію про звільнення», яка може призвести до голосування в Палаті представників, якщо вона збере 218 підписів. Така петиція потребуватиме підтримки з боку невеликої кількості республіканців, якщо припустити, що вона отримає підписи більшості демократів у Палаті представників.

Цей маневр також потребує певного часу, а саме 30 днів, протягом яких Палата засідає, перш ніж її можна буде поставити на голосування.

Браян Фіцпатрік зазначив, що петиція буде готова до підписання до початку березня, і дав зрозуміти, що очікує, що вона збере кілька підписів республіканців.

Один республіканець у Палаті представників, виступаючи на умовах анонімності, повідомив Axios, що вони підпишуть петицію, «якщо не буде іншого прогресу». Однак Фітцпатрік також наголосив, що прохання про звільнення здебільшого слугує для того, щоб «чинити тиск, щоб щось зробити найближчим часом».

Зокрема Фітцпатрік сказав, що він ще не вирішив, яку версію допомоги Україні спробує винести на розгляд петиція про звільнення.

Напруга зростає: Спецназ Ірану захопив корабель Ізраїля

субота, 13 квітень 2024, 15:08

Після погроз завдати масованих ударів по Ізраїлю, іранські військовослужбовці захопили ізраїльське судно. Про це пише регіональне видання Times of Israel, передають Патріоти України. За даними журналістів, судно було захоплене біля Ормузької протоки. С...

Окупанти прицільно вдарили по авто: На Чернігівщині живцем згорів мирний житель (фото)

субота, 13 квітень 2024, 14:41

Сьогодні, 13 квітня, російські війська розстріляли цивільний автомобіль у прикордонні Новгород-Сіверського району, що на Чернігівщині. Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ України, передають Патріоти України. Окупанти прицільно вдарили по ав...