Класичний відступ: Експерт назвав місто, після звільнення якого в РФ "посиплеться" фронт на Луганщині

Російські окупанти, які покидають українські населені пункти, говорять про перегрупування, хоча це - класичний відступ. Після звільнення Сватового у Росії посиплеться фронт на Луганському напрямку. Про це сказав військовий експерт Михайло Самусь, передають Патріоти України.

"Те, що відбувається на фронті, це - класичний відступ. Коли говорять про перегрупування для відходу на підготовлені або вигідні рубежі. Коли ми говорили про відступ росіян з Ізюма, вони заявляли, що відходять до Лимана і там закріплюються. Зараз, коли вони відійшли з Лимана та в районі Сватового роблять укріплення, формують нові оборонні позиції. Коли вони відступлять зі Сватового, вони скажуть, що далі закріплюються", - пояснив військовий.

Михайло Самусь наголосив, що окупанти мали час закріпитися на вигідних рубежах, проте не зробили цього. "Сватове - це саме критичний об'єкт, після якого починається пустир, де немає великих населених пунктів, і після цього українська армія може почати ще потужніший наступ. Після Сватового росіянам буде складніше укріпитися. Хоча після того, як ЗСУ проводили стабілізаційні заходи в Ізюмі, російська армія мала час, щоб укріпитися на вигідних рубежах, але цього не сталося. Схожа ситуація на Херсонщині", - пояснив військовий експерт.

У Швейцарії суд виніс вирок чотирьом банкірам за переказ грошей на рахунок кума Путіна

п’ятниця, 31 березень 2023, 0:40

Окружний суд Цюріха визнав чотирьох банкірів зі швейцарської філії російського Газпромбанку винними у надходженні значних сум на рахунки художнього керівника Петербурзького будинку музики Сергія Ролдугіна - близької довіреної особи президента РФ Володи...

Резніков показав, як тестував американські бронеавтомобілі Stryker і Cougar

четвер, 30 березень 2023, 23:40

Міністр оборони України Олексій Резніков опублікував відео випробування переданих Україні бронеавтомобілів Stryker і Cougar. Резнікова також опублікував відео, на якому він прокатався на бронемашинах Stryker і Cougar. Він подякував за них президенту СШ...