Класичний відступ: Експерт назвав місто, після звільнення якого в РФ "посиплеться" фронт на Луганщині

Російські окупанти, які покидають українські населені пункти, говорять про перегрупування, хоча це - класичний відступ. Після звільнення Сватового у Росії посиплеться фронт на Луганському напрямку. Про це сказав військовий експерт Михайло Самусь, передають Патріоти України.

"Те, що відбувається на фронті, це - класичний відступ. Коли говорять про перегрупування для відходу на підготовлені або вигідні рубежі. Коли ми говорили про відступ росіян з Ізюма, вони заявляли, що відходять до Лимана і там закріплюються. Зараз, коли вони відійшли з Лимана та в районі Сватового роблять укріплення, формують нові оборонні позиції. Коли вони відступлять зі Сватового, вони скажуть, що далі закріплюються", - пояснив військовий.

Михайло Самусь наголосив, що окупанти мали час закріпитися на вигідних рубежах, проте не зробили цього. "Сватове - це саме критичний об'єкт, після якого починається пустир, де немає великих населених пунктів, і після цього українська армія може почати ще потужніший наступ. Після Сватового росіянам буде складніше укріпитися. Хоча після того, як ЗСУ проводили стабілізаційні заходи в Ізюмі, російська армія мала час, щоб укріпитися на вигідних рубежах, але цього не сталося. Схожа ситуація на Херсонщині", - пояснив військовий експерт.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...