Клімкін оцінив поведінку Зеленського при розмові з Трампом у Нью-Йорку

На думку колишнього міністра МЗС, президент поводився в основному вірно.

Павло Клімкін. Фото: Українська правда.

Колишній міністр зовнішніх справ України Павло Клімкін позитивно оцінив тактику президента Володимира Зеленського під час переговорів із президентом США Дональдом Трампом. Про це він сказав в коментарі "Бі-бі-сі Україна", передають Патріоти України.

"Я вважаю, що він хотів сподобатися Трампу, що абсолютно нормально під час першої телефонної розмови", - сказав він. "Я вважаю, що тактика Зеленського в основному була правильна, я вважаю і я вже не раз таке казав, що він не сказав нічого катастрофічного. Він на прохання Трампа пообіцяв процес, а не результат. Тобто в цьому сенсі це правильно", - вважає дипломат.
Клімкін сказав, що його турбують висловлювання Зеленського щодо Європи. Зокрема, під час телефонної розмови Трамп і Зеленський критично оцінили допомогу Франції та Німеччини України. На переконання Клімкіна, для України зараз важливо не втратити прихильність Ангели Меркель та Емманюеля Макрона, але також керівництва ЄС.
"Я розмовляв з багатьма (представниками ЄС - ред.) і знаю, що в них є багато негативних емоцій (у зв'язку з опублікованою стенограмою - ред.). І ці негативні емоції потрібно не просто менеджити, а повернути знову до позитиву стосовно України", - сказав ексміністр.
"Оскільки ви знаєте, що політика, вона в тому числі персональна. Тут дзвінками вже не обійдешся, потрібні зустрічі, душевні хороші розмови. Але я сподіваюся, президента Зеленський це теж розуміє і буде це робити цими і найближчими днями", - додав він.

Танок на краю дефолту: МВФ відмовляє у наданні позики Україні без виконання попередніх умов, погоджених з ЗеКомандою

субота, 18 січень 2020, 8:07

Серед погодженого і запровадження закону про неможливість повернення націоналізованих банків колишнім власникам, голосування за котрий Рада відклала на цьому тижні, і котрому так впирається група Коломойського. Для запуску нової програми розширеного фі...

Український слід: Палата представників США показала нові документи у справі імпічменту Трампа

субота, 18 січень 2020, 7:50

Палата представників оприлюднила нові документи надані колишнім бізнес-партнером особистого юриста президента США Львом Парнасом, які підтверджують інформацію про стеження за експослом США в Україні Марі Йованович, повідомляють Патріоти України з посил...