Клімкін оцінив поведінку Зеленського при розмові з Трампом у Нью-Йорку

На думку колишнього міністра МЗС, президент поводився в основному вірно.

Павло Клімкін. Фото: Українська правда.

Колишній міністр зовнішніх справ України Павло Клімкін позитивно оцінив тактику президента Володимира Зеленського під час переговорів із президентом США Дональдом Трампом. Про це він сказав в коментарі "Бі-бі-сі Україна", передають Патріоти України.

"Я вважаю, що він хотів сподобатися Трампу, що абсолютно нормально під час першої телефонної розмови", - сказав він. "Я вважаю, що тактика Зеленського в основному була правильна, я вважаю і я вже не раз таке казав, що він не сказав нічого катастрофічного. Він на прохання Трампа пообіцяв процес, а не результат. Тобто в цьому сенсі це правильно", - вважає дипломат.
Клімкін сказав, що його турбують висловлювання Зеленського щодо Європи. Зокрема, під час телефонної розмови Трамп і Зеленський критично оцінили допомогу Франції та Німеччини України. На переконання Клімкіна, для України зараз важливо не втратити прихильність Ангели Меркель та Емманюеля Макрона, але також керівництва ЄС.
"Я розмовляв з багатьма (представниками ЄС - ред.) і знаю, що в них є багато негативних емоцій (у зв'язку з опублікованою стенограмою - ред.). І ці негативні емоції потрібно не просто менеджити, а повернути знову до позитиву стосовно України", - сказав ексміністр.
"Оскільки ви знаєте, що політика, вона в тому числі персональна. Тут дзвінками вже не обійдешся, потрібні зустрічі, душевні хороші розмови. Але я сподіваюся, президента Зеленський це теж розуміє і буде це робити цими і найближчими днями", - додав він.

З архіву ПУ. За "бідного кума" замовили слово: Якби не Меркель, Медведчук не відігравав би жодної ролі в обміні полоненими

субота, 26 вересень 2020, 14:00

Роман Безсмертний заявив, що Віктор Медведчук отримав провідну роль у звільненні полонених з подачі канцлера Німеччини. Колишній представник України в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний заявив, що Вікт...

3 листопада стартує епоха дорозвалу Імперії Зла? Байден погрожує Москві страшними карами

субота, 26 вересень 2020, 13:27

Байден зазначив, що в разі його перемоги на виборах глави держави спроби Росії вплинути на американський виборчий процес не залишаться без відповіді. Він також як «послання президенту Володимиру Путіну» заявив, що не дозволить порушувати суверенітет СШ...