
Міністр закордонних справ Павло Клімкін написав заяву про відставку та збирається йти до парламенту. Про це заявив у відеозверненні у Facebook, повідомляють Патріоти України.
"Як і обіцяв, щойно написав заяву про відставку", - сказав міністр. "У понеділок, у день інавгурації передам заяву до Верховної Ради і до нового президента України. Вважаю, що так правильно, по-людськи. Правильно з точки зору нормальної політичної культури, оскільки, врешті-решт, нам вона потрібна", - продовжив Клімкін.
Міністр заявив, що "заздалегідь" поінформував про це новообраного президента Володимира Зеленського. "Я це рішення прийняв дуже давно. Вважаю, що частка нашого успіху у зовнішній політиці, - це те, що вона є по-спражньому чесною та щирою. На відміну від внутрішньої політики. На сьогодні потенціал нашої зовнішньої підтримки через політику, емоції майже вичерпаний. Я розумію, чого хочуть українці. Але також розумію, чого від нас очікує світ. І у мене є дуже багато різних ідей. Сподіваюся їх реалізувати. Тому я йду вперед до політики, до Верховної Ради", - заявив Клімкін.
Також Клімкін заявив про "команду, з якою поділяє цінності, принципи, емоції та бачення, як рухатися далі". "Все інше - потім. Дуже дякую, почуємось", - резюмував він.
У вересні в Росії, після виборів до Держдуми, буде оголошено нову хвилю мобілізації. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України, передають Патріоти України. До голосування, які відбуватиметься протягом 18-20 вересня, Кремль, як зазначається, ...
Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...