Ключове питання: Генерал США оцінив, скільки людей потрібно призвати Україні для контрнаступу

Американський генерал-майор у відставці та співзасновник благодійного фонду Osprey Global Solutions Ukraine Девід Грандж відповів, скільки Україна має мобілізувати людей для оборони та контрнаступу. Про це відомо з його інтерв’ю "Радіо Свободі", передають Патріоти України.

Генерал зазначив, що інформація про кількість призовників близька до такої, яку можна оприлюднювати обмежено. "Однак це має бути, напевно, близько 500 тисяч. Я кажу це, тому що вам необхідно призвати більше, ніж ви насправді збираєтеся залучити одночасно, оскільки в певний момент війська на фронті потрібно міняти", — припустив Грандж.

Він пояснив, що США проходили через це кілька разів, і процес "складний". Військовий експерт наголосив, що важливо, аби новобранці проходили "дуже ґрунтовні навчання".

"Якщо цього не зробити й не підготувати новобранців, ви матимете проблеми на всіх етапах бойових завдань. Тож це ключове — якісна тренувальна програма й інтеграція в різні підрозділи: відповідні чоловік чи жінка — у відповідний підрозділ", — пояснив Грандж.

Він уточнив, що компетенції та навички призовників мають бути адаптовані до роботи у війську. "Звичайно, якщо це вдасться. Не кожен отримає те, чого бажає, але це дуже важливо — раціонально використовувати наявні таланти й адаптувати їх до навичок, які необхідні у війську", — додав американський генерал.

Позитивне рішення все ближче: Столтенберг закликав союзників НАТО дозволити Україні бити по території РФ їхнею зброєю

субота, 25 травень 2024, 4:15

Генсек Альянсу славиться тим, що завжди проявляє своє лідерство, коли щодо того чи іншого питання консенсус дозріває або вже досягнутий. Такова його роль в організації. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час інтерв'ю виданню The Economist за...

Сили оборони України планують контрнаступ на Харківщині - Bloomberg

субота, 25 травень 2024, 3:25

Українська армія зупинила просування окупантів у Вовчанську і в Липцях . Збройні сили України планують контрнаступ аби відтіснити російські війська, які захопили територію на північному сході Харківської області. Про це у п'ятницю, 24 травня, пише Blo...