Ключове завдання: ЗСУ підуть у наступ на двох напрямках для прориву "коридору" до Криму, - Bild

Навесні-влітку 2023 року очікується контрнаступ Збройних сил України, а найближчі шість місяців у війні стануть вирішальними. На сьогодні триває підготовка ЗСУ до вирішальних контрнаступальних дій. Про це в інтерв'ю Bild повідомив високопоставлений чиновник НАТО, передають Патріоти України.

"Ми готуємося до наступу навесні або влітку. Найближчі шість місяців стануть ключовим періодом у війні не тільки для України, але і для союзників", — пояснив він.

Співрозмовник впевнений в тому, що вже навесні західна зброя допоможе ЗСУ витіснити окупантів РФ з Півдня і Сходу України.

Як він пояснив, для РФ не секрет, що основні українські наступи будуть проходити в Луганській і Запорізькій областях. Разом з тим обізнане джерело впевнене в тому, що мета наступу ЗСУ на південному сході України: "Прорвати сухопутний міст до Криму".

Представник НАТО додав, що подальші наступи України він не може коментувати. Їх слід розуміти або як відволікання російських сил, або як реальну мету зусиль зі звільнення українських територій.

Конаючому диктатору Білорусі прискорюють кінець: Українські депутати влаштували першу розмову Тихановської та полку імені Калиновського

середа, 7 червень 2023, 22:18

Депутатське об’єднання "За демократичну Білорусь!" у Верховній раді України організувало публічну розмову лідерки об’єднаної опозиції Білорусі Світлани Тихановської та полку імені Кастуся Каліновського, який воює у складі Збройних Сил України. . Про...

Ілон Маск поширив відео зі звинуваченнями України в підриві Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 21:56

Ексведучий Fox News Такер Карлсон, відомий своєю активною підтримкою РФ, опублікував відео, у якому звинуватив Україну в підриві Каховської ГЕС. Його пост розповсюдили деякі відомі люди, серед яких Ілон Маск та американський конгресмен Метт Гейтц Перши...