"Ключові блоки - це безпека і оборона... питання стоїть про державу, питання стоїть про суверенітет": Разумков розповів, що ВР найближчим часом заслухає представників Генштабу та Міноборони

"Я думаю, що сьогодні існує ... багато аспектів, на яких має концентруватися влада в цілому, а Верховна Рада насамперед ... Якщо ми беремо за ключовими блоками, то це безпека і оборона. Ми сьогодні перебуваємо в непростій ситуації, ми бачимо, що відбувається ... З усіма фракціями ми проговорювали, і я сподіваюся, що найближчим часом це відбудеться, і ми все-таки заслухаємо представників оборонної сфери, Генерального штабу, Міністерства оборони", - сказав Разумков на пресконференції в Луцьку в середу, повідомляють Патріоти України з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Спікер парламенту підкреслив, що на сході України і біля її кордонів "ситуація справді непроста", але "вона контрольована".

За його словами, Верховна Рада готова робити все від неї залежне, щоб допомогти армії та в разі необхідності швидко ухвалювати рішення, як це було не раз.

"Коли питання стоїть про державу, питання стоїть про суверенітет, політика відкладається на другий план", - зазначив Разумков.

Він висловив сподівання, що ситуації, яка б потребувала миттєвої реакції Верховної Ради, не буде, проте готовий разом з колегами по парламенту до будь-яких варіантів.

"Ми в цьому плані добре розуміємо, що ми маємо робити ... для того, щоб захистити інтереси наших громадян", - підсумував спікер.


Повірити Х*йлу - себе обікрасти: Президент Зеленський визнав, що Путін його надурив щодо українських військовополонених

четвер, 5 серпень 2021, 21:21

Він зауважив, що українська сторона домовлялась про доступ медиків до громадян, яких утримують в ізоляційних таборах. Зеленський наголосив, що Україна була готова надати все необхідне. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на інтерв'ю очільника держав...

Ще один на Банковій не читав Конституцію: Кирило Тимошенко приписав собі частину повноважень президента

четвер, 5 серпень 2021, 21:15

Журналісти запитали, як влаштована політична «кухня» на Банковій та про кадрові рішення президента. Зокрема, відповідаючи на запитання про те, за яким принципом визначаються обʼєкти для «Великого будівництва», Тимошенко назвав голову Львівської обладмі...