"Ключові блоки - це безпека і оборона... питання стоїть про державу, питання стоїть про суверенітет": Разумков розповів, що ВР найближчим часом заслухає представників Генштабу та Міноборони

"Я думаю, що сьогодні існує ... багато аспектів, на яких має концентруватися влада в цілому, а Верховна Рада насамперед ... Якщо ми беремо за ключовими блоками, то це безпека і оборона. Ми сьогодні перебуваємо в непростій ситуації, ми бачимо, що відбувається ... З усіма фракціями ми проговорювали, і я сподіваюся, що найближчим часом це відбудеться, і ми все-таки заслухаємо представників оборонної сфери, Генерального штабу, Міністерства оборони", - сказав Разумков на пресконференції в Луцьку в середу, повідомляють Патріоти України з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Спікер парламенту підкреслив, що на сході України і біля її кордонів "ситуація справді непроста", але "вона контрольована".

За його словами, Верховна Рада готова робити все від неї залежне, щоб допомогти армії та в разі необхідності швидко ухвалювати рішення, як це було не раз.

"Коли питання стоїть про державу, питання стоїть про суверенітет, політика відкладається на другий план", - зазначив Разумков.

Він висловив сподівання, що ситуації, яка б потребувала миттєвої реакції Верховної Ради, не буде, проте готовий разом з колегами по парламенту до будь-яких варіантів.

"Ми в цьому плані добре розуміємо, що ми маємо робити ... для того, щоб захистити інтереси наших громадян", - підсумував спікер.


З архіву ПУ. Істерика "слуг" Коломойського: Ткаченко закликав "Слуг народу" до бойкоту ефірів Шустера через образу Дубінського

неділя, 16 травень 2021, 22:30

За словами скандального екс-керівника телеканалу "1+1", (під орудою котрого культивувався політичний треш Коломойського, тим же Дубінським), конкуренти з телеканалу Ахметова порушують стандарти журналістської етики. Депутат від "Слуги народу", голова К...

Перемогти народ неможливо. Про уроки афганської війни для України

неділя, 16 травень 2021, 22:01

Трильйон доларів – саме стільки коштів витратили американці на афганську кампанію. Намагаючись упокорити Афганістан, спіткнулися й Сполучені Штати, й Радянський Союз. Своєю чергою, путінська Росія досі намагається розділяти афганців по різних сферах вплив