Ключові два напрямки: Контрнаступ ЗСУ кардинально змінює хід війни, росіяни у паніці, - Жданов

Контрнаступальні дії Збройних сил України на Харківському напрямку переросли у контрнаступ та вже виходять за межі оперативного напрямку. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

"У нас два напрямки, де ми контратакуємо противника. За масштабами можна вже сказати, що контрнаступальні дії ЗСУ на Харківському напрямку переросли у контрнаступ і вже виходять за межі оперативного напрямку, тобто вони набувають більшого масштабу, ніж ми раніше припускали", – заявив він.

Експерт зазначив, що події у Харківській області кардинально змінюють перебіг бойових дій: "Вони вже запустили безповоротні процеси у політичному житті Російської Федерації. Від імперіалістичної війни це може перейти до громадянської війни. Сьогодні соціум у Росії починає звинувачувати політичне керівництво".

За словами експерта, росіяни на фронті зазнають колосальних втрат: "На Харківському напрямку підрозділи 3-ї мотострілецької дивізії армії РФ залишилися без засобів підтримки, а особовий склад був у паніці... Чому вони так швидко відступають? Тому що нам вдалося створити ситуацію паніки серед особового складу частин і підрозділів російської армії".

Як додав Жданов, Харківський напрямок показав, що російський солдат не готовий помирати за українську землю: "Нарешті вони починають розуміти, що вони тут роблять і навіщо вони сюди взагалі прийшли. Як змінює світогляд російського солдата вогневий наліт нашої артилерії та просування наших військ".

У ГУР Міноборони порівняли Путіна з баринею, а Муму – з російською армією

п’ятниця, 27 січень 2023, 19:29

Тобто Герасимов буквально втопить російську армію. Андрій Юсов зауважив, що Росія обрала техніку спалення своєї живої сили та озброєння, а для її подальшого втілення потрібна своя і, бажано, повністю залежна людина. Так представник ГУР МО пояснив призн...

Українську телеведучу Машу Єфросиніну Москва записали в терористки РФ

п’ятниця, 27 січень 2023, 19:28

Відома українська телеведуча Маша Єфросиніна потрапила до списку терористів та екстремістів Росії. Також картка відомостей про зірку з'явилася у базі розшуку МВС РФ. Дані з'явилися на сайті відомства. Водночас статтю Кримінального кодексу РФ, за якою р...