Ключові два напрямки: Контрнаступ ЗСУ кардинально змінює хід війни, росіяни у паніці, - Жданов

Контрнаступальні дії Збройних сил України на Харківському напрямку переросли у контрнаступ та вже виходять за межі оперативного напрямку. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

"У нас два напрямки, де ми контратакуємо противника. За масштабами можна вже сказати, що контрнаступальні дії ЗСУ на Харківському напрямку переросли у контрнаступ і вже виходять за межі оперативного напрямку, тобто вони набувають більшого масштабу, ніж ми раніше припускали", – заявив він.

Експерт зазначив, що події у Харківській області кардинально змінюють перебіг бойових дій: "Вони вже запустили безповоротні процеси у політичному житті Російської Федерації. Від імперіалістичної війни це може перейти до громадянської війни. Сьогодні соціум у Росії починає звинувачувати політичне керівництво".

За словами експерта, росіяни на фронті зазнають колосальних втрат: "На Харківському напрямку підрозділи 3-ї мотострілецької дивізії армії РФ залишилися без засобів підтримки, а особовий склад був у паніці... Чому вони так швидко відступають? Тому що нам вдалося створити ситуацію паніки серед особового складу частин і підрозділів російської армії".

Як додав Жданов, Харківський напрямок показав, що російський солдат не готовий помирати за українську землю: "Нарешті вони починають розуміти, що вони тут роблять і навіщо вони сюди взагалі прийшли. Як змінює світогляд російського солдата вогневий наліт нашої артилерії та просування наших військ".

"Противника розбили, він відійшов": Міноборони РФ зробило заяву щодо боїв на Бєлгородщині

неділя, 4 червень 2023, 19:43

Міноборони Росії поширило заяву щодо ситуації у Новій Таволжанці, що на Білгородщині. Раніше російські Telegram-канали публікували відео вуличних боїв у цьому населеному пункті, передають Патріоти України. «4 червня підрозділами прикриття виявлено спро...

"Зарыли, как собаку": Окупант із дружиною обговорили похорон знайомого "вагнерівця" (аудіо)

неділя, 4 червень 2023, 19:29

Розмову окупанта з дружиною оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України. Росіянин каже, що збиратиме гроші та шукатиме юриста, котрий допоможе йому звільнитися з війська. Хоча й ходять чутки, що це м...