"Клоунада какая-то": У Кремлі на заяву Зеленського про воду для окупованого Криму відповіли образами

У Кремлі все ще сподіваються на відновлення постачання в окупований Крим дніпровської води по Північно-кримському каналі. А також представники нинішньої російської влади не хочуть сприймати всерйоз заяви українського керівництва з приводу неможливості поставок води на півострів до його деокупацію, повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Так, глава робочої групи з міжнародно-правових питань при постійному представництві при президенті РФ Олександр Молохов назвав "клоунадою" недавню заяву президента України Володимира Зеленського про те, що відновлення повноцінної роботи Північно-Кримського каналу можливо тільки після деокупації півострова. Молохов дорікнув Зеленського в тому, що той нібито "абсолютно не розуміє ситуацію, пов'язану з водопостачанням Криму" і в черговий раз повторив пропагандистський меседж про те, що Україна втрачає гроші через відмову постачати прісну воду на окупований півострів.

А тим часом активісти українських і міжнародних правозахисних організацій зазначають, що водну катастрофу в Криму спровокували не тільки погодні умови, а й політика російської та окупаційної влади. Зокрема, за період з початку окупації на півострів переїхало, за різними даними, від 500 до 750 тисяч осіб з Російської Федерації. Це і військові, розміщені на базах армії РФ, і цивільне населення. Що і привело до істотного збільшення споживання прісної води.

154 ОМБР зазнала неочікуваного удару: Командира цієї бригади ЗСУ знайшли мертвим

неділя, 28 червень 2026, 19:13

У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...

Є моменти, які потребують віртуозної роботи: Безсмертний висловися щодо ймовірних ударів по двох білоруських НПЗ

неділя, 28 червень 2026, 18:07

На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...