Клоунада російського розливу: "Король гламуру" Сергій Звєрєв подасться до Держдуми РФ, щоб гідно захищати народ Бурятії

Можливо потенційний бурят зможе переконати забайкальських танкістів, що бандерівці не такі вже й погані хлопці, чи що Зеленський ніякий не бандерівець, і в нього стріляти не треба. А може взагалі то спецоперація СБУ? Чим чорт не жартує? - Баканов знає

Російський стиліст і шоумен Сергій Звєрєв оголосив про рішення балотуватися в Держдуму від Республіки Бурятія. Про це він повідомив в ефірі «Радіо 1», зазначають Патріоти України.

У кадрі епатажний стиліст пояснює, що оскільки у нинішніх депутатів немає медійності і домогтися їм щось дуже складно, потрібна допомога медійних осіб. Тим, за його версією, набагато легше постукати, попросити, надихнути, зібрати народ на допомогу і на підтримку.

«Сейчас как раз время таких креативных, интересных… Людей, которых знает народ», — висловився естрадник, анонсувавши намір просувати в Держдумі ініціативи, спрямовані на рішення туристичних і соціальних проблем Бурятії, щоб залучити в регіон інвесторів багатших і більш щедрих.

За його словами, пропозиції стати депутатом Держдуми від Бурятії він регулярно отримує в соцмережі, причому не тільки від жителів республіки, а й від інших росіян.

Хіти тижня. Боїться смерті та просить не видавати родичам: Донька соратника Кадирова втекла через сексуальну орієнтацію (відео)

п’ятниця, 18 червень 2021, 3:00

У Дагестані поліція забрала з кризової квартири жительку Чечні, яка втекла від сім'ї через сексуальну орієнтацію. Є інформація, що дівчина – донька соратника Рамзана Кадирова. Як розповіла дагестанська журналістка та правозахисниця Світлана Анохіна у с...

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді