Клоунів у владі має бути більше? Мережу підірвав несподіваний танок кандидата в мери Херсона на зустрічі з виборцями (відео)

Скандальний депутат з Херсону Артем Кіяновський, а тепер ще й кандидат в мери цього міста, під час зустрічі з виборцями пустився в танок, несподівано почав танцювати прямо серед вулиці. Відео опублікувала очевидець Оксана Лісіцина, зазначають Патріоти України.

"Вибори в Херсоні. Кандидат на посаду мера міста Артем Кіяновський від партії Наш край на зустрічі з виборцем. Ай не не не не, ай не не!" - прокоментувала відео жінка.

Невідомо, що стало причиною такої поведінки кандидата, але видно, що люди, які стоять на передньому плані щосили розважаються і навіть аплодують Кіяновському.

У коментарях піднялася справжня буря, українці обурюються, що кандидат в депутати поводиться таким чином ще й серед вулиці.

"Клоуни вилазять як таргани. Дивитися соромно", "Ганьба! Клоуни! Виберіть мене, назівається!", "Вибери мене, вибери мене, птиця щастя завтрашнього дня", "Перетворили Україну в цирк", "Хліба немає і не буде нації, але видовище головне", - пишуть вони.

Якщо створять: Зеленський заявив, що готовий випробувати на собі українську вакцину від коронавірусу

четвер, 22 жовтень 2020, 21:22

У світі немає поки жодної вакцини від коронавірусу, яка пройшла б всі етапи дослідження і була визнана ефективною і безпечною. Президент Володимир Зеленський заявив, що готовий випробувати на собі українську вакцину від коронавірусу в разі її успішного...

Найближчим часом можуть "полетіти голови" деяких міністрів - Зеленський

четвер, 22 жовтень 2020, 20:43

Щодо парламенту президент розповів, що він може саморозпуститися, якщо буде ухвалено певний закон. Президент України Володимир Зеленський допускає саморозпуск Верховної Ради й відставку деяких членів уряду. В інтерв'ю українським телеканалам він заявив...