Клоунів у владі має бути більше? Мережу підірвав несподіваний танок кандидата в мери Херсона на зустрічі з виборцями (відео)

Скандальний депутат з Херсону Артем Кіяновський, а тепер ще й кандидат в мери цього міста, під час зустрічі з виборцями пустився в танок, несподівано почав танцювати прямо серед вулиці. Відео опублікувала очевидець Оксана Лісіцина, зазначають Патріоти України.

"Вибори в Херсоні. Кандидат на посаду мера міста Артем Кіяновський від партії Наш край на зустрічі з виборцем. Ай не не не не, ай не не!" - прокоментувала відео жінка.

Невідомо, що стало причиною такої поведінки кандидата, але видно, що люди, які стоять на передньому плані щосили розважаються і навіть аплодують Кіяновському.

У коментарях піднялася справжня буря, українці обурюються, що кандидат в депутати поводиться таким чином ще й серед вулиці.

"Клоуни вилазять як таргани. Дивитися соромно", "Ганьба! Клоуни! Виберіть мене, назівається!", "Вибери мене, вибери мене, птиця щастя завтрашнього дня", "Перетворили Україну в цирк", "Хліба немає і не буде нації, але видовище головне", - пишуть вони.

Путін з Лукашенком могли домовитися розмістити війська РФ в Білорусі, розслаблятися зарано: Клімкін вказав на велику загрозу (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 11:17

"Є багато даних про те, що сьогодні Лукашенко і Путін могли домовитися про розміщення російських військ в Білорусі", – сказав він. Клімкін зазначив, що зазвичай Рада Федерації РФ не збирається просто так. Як правило, це відбувається для того, щоб зміню...

Хіти тижня. "І цими рукож*пими Путін лякає цілий світ" : В окупованій Керчі під час "Пострілу пам'яті" у російських окупантів заклинило гармату, інша відкрила вогонь по "визволеному" місту (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 11:00

В окупованій Керчі 11 квітня, в рамках святкування Дня визволення міста від нацистських загарбників, на території колишнього морського вокзалу провели акцію "Постріл пам'яті", на якій були заплановані залпи з двох гармат. Гармати встановили таким чином...