Клоунів у владі має бути більше? Мережу підірвав несподіваний танок кандидата в мери Херсона на зустрічі з виборцями (відео)

Скандальний депутат з Херсону Артем Кіяновський, а тепер ще й кандидат в мери цього міста, під час зустрічі з виборцями пустився в танок, несподівано почав танцювати прямо серед вулиці. Відео опублікувала очевидець Оксана Лісіцина, зазначають Патріоти України.

"Вибори в Херсоні. Кандидат на посаду мера міста Артем Кіяновський від партії Наш край на зустрічі з виборцем. Ай не не не не, ай не не!" - прокоментувала відео жінка.

Невідомо, що стало причиною такої поведінки кандидата, але видно, що люди, які стоять на передньому плані щосили розважаються і навіть аплодують Кіяновському.

У коментарях піднялася справжня буря, українці обурюються, що кандидат в депутати поводиться таким чином ще й серед вулиці.

"Клоуни вилазять як таргани. Дивитися соромно", "Ганьба! Клоуни! Виберіть мене, назівається!", "Вибери мене, вибери мене, птиця щастя завтрашнього дня", "Перетворили Україну в цирк", "Хліба немає і не буде нації, але видовище головне", - пишуть вони.

ОРДЛО як плацдарм для російського вторгнення

четвер, 20 січень 2022, 12:18

Традиційна тактика РФ: створення штучного прецеденту (приводу) для вторгнення, власне вторгнення – і укладання договорів спільної охорони «кордонів"» і натомість одностороннього визнання Росією даних квазіутворень. Сукупність наведених вище факторів дає п

Британія надала Україні 2000 протитанкових гранатометів і готова дати ще більше озброєння

четвер, 20 січень 2022, 11:21

Лондон сподівається, що його приклад надихне інших членів НАТО, котрі наразі коливаються через передбачуване невдоволення Москви. Британія готова передавати для Києва ще більше озброєнь, запевнив голова британського Міноборони Бен Воллес. За його даним...