Кличко передумав негайно підвищувати ціни на проїзд у громадському транспорті і звинуватив уряд Зеленського в тому, що столицю знов поставили у складну економічну ситуацію

Тарифи на проїзд у громадському транспорті Києва не будуть переглядатися до кінця опалювального сезону. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, зазначають Патріоти України.

"Питання перегляду тарифів на проїзд до кінця опалювального сезону розглядатися не буде…

Ви знаєте, що відбулось значне зростання цін на енергоносії, що є головною складовою вартості тарифу.

Також підкреслю, щоб не підвищувати тарифи на опалення і гарячу воду для киян, міська влада вже компенсувала зі столичного бюджету більше 2 млрд. гривень.

Уряд обіцяв компенсувати ці витрати, але на сьогодні не виконує умов Меморандуму.

І в цій ситуації Києву доводиться постійно дотатувати також комунальний транспорт та утримувати ціни на проїзд у ньому в кілька разів нижче їх собівартості. Нагадаю, тільки цього року дотація на міський транспорт становить 4,5 млрд. грн. З міського бюджету.

Тобто, ми поставлені перед вибором, або збільшувати цифри в платіжках за комуналку, або підвищувати плату за проїзд. Бо увесь бюджет столиці ми не можемо пустити тільки на дотації. За які кошти тоді втілювати проекти, ремонтувати дороги, мости, будувати садки та школи? Оновлювати той же громадський транспорт?" - відзначив Кличко у Facebook.

Міський голова додав, що питання про збільшення тарифів на проїзд винесене поки тільки на обговорення і це не ухвалене рішення.


Зеленський запропонував Раді продовжити воєнний стан і мобілізацію в Україні

середа, 18 травень 2022, 14:30

Президент України Володимир Зеленський запропонував Верховній Раді продовжити воєнний стан і загальну мобілізацію. Відповідні законопроєкти № 7389 та № 7390 булло внесено до парламенту у середу, 18 травня, пише НВ, інформує UAINFO.org. Водночас текстів...

Тепер мають загинути за Путіна: Росія оголосила в Криму мобілізацію військових, які зрадили Україну в 2014 році

середа, 18 травень 2022, 14:26

Попри те, що прихована мобілізація в РФ провалилася, росіяни знайшли вихід по залученню нових солдатів. Кремль вирішив відправити на війну в Україну військових з Криму, що зрадили присязі у 2014 році, передають Патріоти України з посиланням на повідомл...