"Друзі! Новина для мене - невтішна": Кличко заявив, що вдруге захворів на коронавірус

Мер Києва Віталій Кличко отримав позитивний тест на коронавірус. Наразі він на самоізоляції, зазначають Патріоти України.

"Друзі! Новина для мене - невтішна. Отримав позитивний результат тесту на COVID-19", - написав Кличко. За його словами, він захворів на коронавірус вже вдруге. "Оскільки вакцинований, сподіваюся на нескладний перебіг хвороби. Самоізолювався, лікуюся та працюю з дому", - додає Кличко.

Тепер може діяти як наземний роботизований комплекс: Відділ інновацій полку "Скеля" обладнав бронеавтомобіль «Новатор» опцією дистанційного керування (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 13:10

Інженери 425-го окремого штурмового полку «Скеля» переобладнали бронеавтомобіль «Новатор», додавши опцію дистанційного керування для використання як наземний роботизований комплекс. Відео випробувань опублікували на YouTube-сторінці 425-го полку, перед...

Прем’єр-міністр Великобританії Стармер офіційно оголосив про свою відставку

понеділок, 22 червень 2026, 12:51

Прем'єр-міністр Британії Кір Стармер під час спеціального звернення на Даунінг-стріт оголосив, що час його перебування на посаді підійшов до кінця, передають Патріоти України з посиланням на відеотрансляцію. Стармера у зверненні до нації проголосив про...