"КНДР та США не змогли домовитись: чого чекати світу", - Гай

"Кім Чен Ин наказав стратити кілька вищих посадових осіб, в тому числі Кім Хек Чхоль, у березні, після того, як вони не змогли досягти угоди з президентом Дональдом Трампом на другому саміті між лідерами США і КНДР. Також повідомляється, що ще один високопоставлений чиновник, перший заступник Кім Чен Ина - Кім Ен Чхоль - був засуджений до каторжних робіт", - пише у своєму блозі Мирослав Гай, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Нагадаю, що КНДР, не дивлячись на всі обіцянки продовжила свою ракетну програму. Довкола РФ формується коло країн аутсайдерів із недемократичних міллітарізованих режимів, що сповідають ідеї протистояння із Заходом.

Додайте до цієї компанії терористичні організації, на зразок Хамасу, з якими на днях відбулися перемовини у Москві і стане зрозуміло, що Росія не зважатиме на санкції, бо вона продовжує деструктивні та агресивні дії відносно цивілізованого світу, що мають на меті порушити геополітичну ситуацію на користь майбутньої, Нової Союзної Держави.

"Війна - це продовження політики іншими методами", - писав колись барон Карл фон Клаузевіц. "Політика - це продовження Війни іншими засобами", - відповідають у сучасному Кремлі. І тут виникає певний острах.

Бо ядерна зброя, союзники диктатори і терористичні організації у Россії є, а от відповідальність - ні. Навіть при Радянському Союзі, загрози були менші ніж при Путінській РФ, бо старі комсомольці пам'ятали Світову Війну і більшістю пройшли її на фронті.

А от що робити з тією ситуацією, яка складається зараз, відповіді ніхто не дає. Хіба що показувати адептам "можемо повторити" та "ядерного попілу" серіал Чорнобиль, та боюся, що із появою "суверенного російського інтернету" його подивляться здебільшого ті, хто і так не хоче війни. Росію ж Путін продовжить переводити на "воєнні рейки" та готувати до того, що росіяни "як мученники одразу в Рай, а вони(Захід) просто здохнуть", бо "Навіщо нам такий світ, в якому не буде Росії".

Хіти тижня. Захисники України під Авдіївкою ювелірно накрили позиції окупантів (відео)

неділя, 31 травень 2020, 15:00

Зявилося відео від волонтера Романа Доніка, на якому показан обстріл траншей російських окупантів, які розмістили свої позиції серед напівзруйнованих будинків. «Наочний посібник з ефективності використання коптерів для коригування», — написав волонтер....

Мільйонер, який живе на відсотки: Глава МОЗ Степанов оприлюднив декларацію про доходи

неділя, 31 травень 2020, 14:20

Найбільше посадовець заробив на процентах від вкладів – 2,85 млн грн. Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов задекларував майже 3 млн грн сукупного доходу за 2019 рік, повідомляють Патріоти України. Найбільше посадовець заробив на процентах ...