
В окупованому селищі Лазурне на півдні Херсонської області стався вибух під час наради керівництва окупаційної адміністрації. Важке поранення зокрема отримав призначений росіянами гауляйтер селища.
"У Лазурному сьогодні приблизно о 09:45 в районі місцевого магазину по вул.Металургів/перетин вул. Центральної під час наради було підірвано близько 5 нарадників. Головний бородатий нарадник весь в крові винесений без ознак життя в невідомому напрямку", – пише український військовий блогер "Миколаївський Ваньок".
За його даними, нещодавно призначений "комендант" Лазурного був відправлений в госпіталь "в крові в дуже важкому стані". І хоча на момент відправки в лікарню окупант був живий, "квиток в Кобзоново вже куплений". Блогер зазначає, що окупанти намагаються замовчати те, що трапилося, але незабаром на них чекають нові інциденти такого роду.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...