
В окупованому селищі Лазурне на півдні Херсонської області стався вибух під час наради керівництва окупаційної адміністрації. Важке поранення зокрема отримав призначений росіянами гауляйтер селища.
"У Лазурному сьогодні приблизно о 09:45 в районі місцевого магазину по вул.Металургів/перетин вул. Центральної під час наради було підірвано близько 5 нарадників. Головний бородатий нарадник весь в крові винесений без ознак життя в невідомому напрямку", – пише український військовий блогер "Миколаївський Ваньок".
За його даними, нещодавно призначений "комендант" Лазурного був відправлений в госпіталь "в крові в дуже важкому стані". І хоча на момент відправки в лікарню окупант був живий, "квиток в Кобзоново вже куплений". Блогер зазначає, що окупанти намагаються замовчати те, що трапилося, але незабаром на них чекають нові інциденти такого роду.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...