Кобзон зачекався: У Херсоні підірвали авто росіянина, якого окупанти призначили "начальником ДІБДР"

У тимчасово окупованому Херсоні було підірвано автомобіль із російським окупантом на прізвище Снєшин. Росіянина було призначено "т.в.о. начальника чергової частини ДІБДР". Разом із ним в авто начебто перебували його дружина та дочка. Про це повідомляють Telegram-канали, передають Патріоти України.

"У Херсоні на СВУ підірвався автомобіль, в якому перебував т.в.о начальника чергової частини ДІБДР з дружиною та 8-річною донькою", – сказано в повідомленні в одному з пабліків.

Відповідно до попередньої інформації, радіокерований вибуховий пристрій потужністю близько 400 г у тротиловому еквіваленті, начинений рубаними цвяхами, було закладено під бетонні блоки на проїжджій частині в Паровозному провулку.

"Seat 33-річного майора поліції Снєшина підірвався близько восьмої ранку. Ніхто із пасажирів не постраждав. Внаслідок вибуху було пошкоджено лише лобове скло та решітка радіатора. Снєшин обіймає посаду з 12 липня цього року, він громадянин РФ. Порушено кримінальну справу за статтею "Зазіхання на життя співробітника правоохоронних органів", – пишуть російські пропагандисти.

Окупований Маріуполь у транспортному колапсі - паливо закінчується, логістика зупиняється

середа, 24 червень 2026, 7:00

У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...

З'явилися супутникові знімки залишків залізничного мосту через Північнокримський канал поблизу Джанкоя після удару ЗСУ

середа, 24 червень 2026, 6:51

Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою