Кобзон зачекався: У Херсоні підірвали авто росіянина, якого окупанти призначили "начальником ДІБДР"

У тимчасово окупованому Херсоні було підірвано автомобіль із російським окупантом на прізвище Снєшин. Росіянина було призначено "т.в.о. начальника чергової частини ДІБДР". Разом із ним в авто начебто перебували його дружина та дочка. Про це повідомляють Telegram-канали, передають Патріоти України.

"У Херсоні на СВУ підірвався автомобіль, в якому перебував т.в.о начальника чергової частини ДІБДР з дружиною та 8-річною донькою", – сказано в повідомленні в одному з пабліків.

Відповідно до попередньої інформації, радіокерований вибуховий пристрій потужністю близько 400 г у тротиловому еквіваленті, начинений рубаними цвяхами, було закладено під бетонні блоки на проїжджій частині в Паровозному провулку.

"Seat 33-річного майора поліції Снєшина підірвався близько восьмої ранку. Ніхто із пасажирів не постраждав. Внаслідок вибуху було пошкоджено лише лобове скло та решітка радіатора. Снєшин обіймає посаду з 12 липня цього року, він громадянин РФ. Порушено кримінальну справу за статтею "Зазіхання на життя співробітника правоохоронних органів", – пишуть російські пропагандисти.

Ніж у серце Кремля: Далекобійні удари ЗСУ впливають на геополітичне становище Росії, - військовий дипломат

субота, 27 червень 2026, 8:48

Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...

На концерті Кобзона тримається аншлаг і пристойна утилізація техніки росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 27 червня

субота, 27 червень 2026, 7:39

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: