Кого не вбили, той утік: ЗСУ розбили свіже підкріплення росіян

Українські військові завдали удару по позиціях росіян на тимчасово окупованій Харківщині та розбили новоприбуле підкріплення із колишніх засуджених. Внаслідок удару близько сотні із них зазнали різних поранень, зокрема й смертельних, а ще 80 - втекли з позицій, передають Патріоти України.

Як йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ станом на 18:00, російські окупанти продовжують зазнавати великих втрат у живій силі. Зокрема, за даними Генштабу, до одного з підрозділів російських окупаційних військ на тимчасово захопленій території Харківської області протягом тижня для посилення прибуло близько півтисячі колишніх засуджених громадян РФ.

"Після завдання вогневого ураження Силами оборони України по позиціях противника, близько 100 осіб з числа новоприбулого підкріплення зазнали поранень різного ступеня важкості, зокрема, і не сумісних з життям", - йдеться у повідомленні.

Крім того, близько 80 новоприбулих окупантів самовільно покинули свої позиції після цієї атаки.

Моль у майці та спортивних штанях Adidas: З'явилися рідкісні кадри з Путіним, коли той супроводжував Собчака на відпочинку у Фінляндії (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 4:15

Майбутній російський диктатор у 90-ті роки їздив з Анатолієм Собчаком на острів Торсе на зустріч з імпортером деревини з РФ. Судячи з відео, Володимир Путін мав недбалий вигляд, у такому вигляді його ще не бачили. Фінський мовник Yle показав низку віде...

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...