
На пакетику з кокаїном, знайденому минулого тижня у фойє Білого дому, не виявлено жодних відбитків пальців чи ДНК, незважаючи на складний аналіз кримінальної лабораторії ФБР. Про це повідомляє АР, передають Патріоти України.
На записах камер спостереження в цьому районі не вдалося ідентифікувати підозрюваного. Про те, хто приніс наркотики в будівлю, немає ніяких підказок.
Агенти Секретної служби США знайшли білий порошок під час звичайної перевірки Білого дому 2 липня в вестибюлі Західного крила, де багато людей заходять і виходять, а туристичні групи збираються, щоб залишити свої телефони та інші речі.
"Без речових доказів слідство не зможе визначити зловмисника серед сотень осіб, які пройшли через вестибюль, де був виявлений кокаїн", — йдеться у звіті представників секретної служби. Розслідування було закрите.
Швидше за все, сумку з наркотиками залишив один із сотень відвідувачів, які входили та виходили з будівлі на вихідних, зазначає джерело видання. Наявність кокаїну в Білому домі викликала шквал критики та запитань з боку республіканців, які вимагали брифінг щодо розслідування.
Прихильники Республіканської партії, опозиційної до Джо Байдена, який є демократом, навіть припускали, що наркотик належить Хантеру Байдену – сину нинішнього президента США, який раніше боровся з наркотичною залежністю. Зокрема, про це заявляв скандальний попередник Байдена Дональд Трамп
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...