Колаборант Стремоусов анонсував "розв'язку" в Херсоні заговорив про "найскладніші рішення"

Колаборант Кирило Стремоусов, якого росіяни поставили на чолі окупованої Херсонщини, несподівано заявив, що у Херсоні найближчими днями "очікують розв'язку подій", передають Патріоти України.

Як зазначив зрадник у Телеграмі, на фронті нібито спостерігається затишшя, втім згодом видав, що все не так просто для окупантів. Загарбники готові "до будь-яких рішень, навіть найскладніших".

Як передає російський канал "Дождь", 18 жовтня командувач російських військ в Україні Сергій Суровікін назвав ситуацію в регіоні "непростою" і заявив, що не виключає прийняття "непростих рішень" щодо Херсона.

Механік Харківського метрополітену працював на розвідку РФ

четвер, 21 вересень 2023, 20:16

18 вересня Київський районний суд Харкова виніс вирок електромеханіку комунального підприємства "Харківський метрополітен" Сергію Кравченку, який передавав дані Головному розвідувальному управлінню Росії про дислокацію та пересування підрозділів україн...

"Росія почала серію атак": Військовий експерт розтлумачив масований удар по Україні 21 вересня

четвер, 21 вересень 2023, 18:59

Сьогоднішня ракетна атака може бути початком масштабної серії ударів по енергетиці. Про це в коментарі для ТСН.ua розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, передають Патріоти України. "Під час цієї ракетно...