Колега-чоловік вже зацікавився: Нардепка прийшла до Ради у відвертому вбранні (фото)

Українська народна обраниця фракції "Слуга народу" Борзова Ірина прийшла на роботу у в міру відвертому вбранні, що викликало підвищену увагу її колег-чоловіків. Відповідні кадри вдалося зафільмувати фотокореспондентові "Апострофа" Роману Пєтушкову, передають Патріоти України.

На них Ірина Борзова помічена у жовтій блузці з пікантним, але в міру декольте. Поверх неї надягнений чорний піджак, завдяки якому витримується офіційно діловий стиль.

На кількох знімках один із її колег по парламенту про щось жваво з нею розмовляє, нахиляючись у її бік.

Ракурс зйомки не дає точно зрозуміти, куди саме дивиться при цьому нардеп. Але цілком можливо, що такий "інтерес" викликаний саме вбранням Ірини Борзової.

Джерело: Апостроф

"До України прямує ще більше важкої зброї зі США": Кулеба розповів про розмову з Блінкеном

п’ятниця, 27 травень 2022, 23:53

До України прямує більше важкої зброї із Сполучених Штатів Америки. Про це очільник МЗС України Дмитро Кулеба повідомив у своєму Twitter за підсумками розмови з державним секретарем США Ентоні Блінкеном, передають Патріоти України.

"Свої люди" попередили?: Один із найбагатших російських мільярдерів за день до санкцій переписав бізнес на дружину

п’ятниця, 27 травень 2022, 23:40

Російський бізнесмен Андрій Мельниченко поступився контролем над двома найбільшими у світі компаніями з виробництва вугілля та добрив ("СУЭК" та "ЕвроХим") своїй дружині за день до потрапляння під санкції Європейського союзу. Про це пише Reuters, перед...