"Колеги не підтверджують": Кулеба заявив, що Пекін не пропонував віддати РФ окуповані території України

Дипломати з Варшави, Берліна, Парижа і Брюсселя не підтверджують, що спеціальний представник Китаю Лі Хуей висловив вимогу залишити за Росією окуповані українські території. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передають Патріоти України.

Реагуючи на публікацію видання The Wall Street Journal про те, що начебто спеціальний представник Китаю в європейських столицях закликав до негайного припинення вогню і визнання за Росією окупованих українських територій, Кулеба сповістив, що зв’язався з партнерами і не отримав підтвердження цієї інформації.

"Я негайно зв'язався зі своїми колегами у тих столицях, які він відвідував, і жоден з них не підтверджує, що озвучувалися чи велися перемовини навіть про те, щоб визнати за Росією ті території, на яких зараз в Україні перебуває Росія", - повідомив Кулеба під час відеовключення в рамках свого турне країнами Африки.

Глава МЗС закликає усіх зберігати холодний розум і здоровий глузд та не реагувати емоційно на кожну публікацію. "Ми контролюємо процес. Ніхто за спиною України нічого проти нас робити не буде, тому що з усіма ключовими партнерами у нас побудовані довірливі стосунки", – зауважив Кулеба.

Міністр додав, що Україна продовжить вести діалог з Китаєм з дотриманням трьох базових принципів. "Перше - виключна взаємна повага до територіальної цілісності. Друге – жодні ініціативи, які передбачають будь-які юридичні або фактичні територіальні поступки України, ми, у принципі, розглядати не будемо. І третє - ніякого замороження конфлікту. Україна досягне перемоги. Це тверда позиція президента", – сказав Кулеба.

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...

Вони досі мріють про власну імперію? Після зради Москви у Карпатському питанні, у Єревані заговорили про свої права на Крим та Сочі

субота, 30 вересень 2023, 2:35

На Крим зненацька з'явився ще один претендент. Володимир Погосян, котрий в минулому займав високі пости в Єревані, заявляє, що Крим насправді на 70% вірменський і Вірменія має право забрати його собі разом із Армавіром та Сочі, повідомляє Телеграм-кана...